REKLAMA TV

Kdo jsme

Jsme agresivní, rychle a neustále se rozvíjející firma, s nadmírou zkušeností v oblasti přepravy zboží, stěhování a vyklízení, a to jak v Čechách, tak v zahraničí. Jako jediní na světě jsme aplikovali FRANCHISU do oblasti stěhovacích služeb a jak se ukázalo, velmi úspěšně. Dokázali jsme to, aby se jednotliví šikovní a spolehliví stěhováci spojili v jeden celek, společně vydělávali a budovali značku kvality pod jednou střechou, za stejných podmínek – pod záštitou značky ŽLUTÉHO SLONA.

Nevytváříme mezi FRANCHISANTY konkurenční prostředí, naopak. Táhneme za jeden provaz, společně si pomáháme, přenecháváme a domlouváme zakázky, společně usnadňujeme lidem jejich trable sěhování, společně vytváříme prioritu ŽLUTÉHO SLONA.

Naše léty ověřené a do dokonalosti dotažené know-how nám umožňuje dodávat velmi kvalitní služby všem občanům, firmám i institucím na území celé Evropy. Umožňujeme každému spolupracujícímu subjektu vydělávat tolik, kolik chce a nikdy ho nenecháme padnout. Požadujeme pouze dodržování námi předaného know-how a profesionální přístup k práci.© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt