Kto sme

Sme agresívne, rýchlo a neustále sa rozvíjajúca firma, s nadmierou skúseností v oblasti prepravy tovaru, sťahovanie a vypratanie, a to ako v Čechách, tak v zahraničí.Ako jediní na svete sme aplikovali Franchise do oblasti sťahovacích služieb a ako sa ukázalo, veľmi úspešne. Dokázali sme to, aby sa jednotliví šikovní a spoľahliví sťahováci spojili v jeden celok, spoločne zarábali a budovali značku kvality pod jednou strechou, za rovnakých podmienok - pod záštitou značky ŽLTÉHO SLONA.

Nevytvárame medzi franchisant konkurenčné prostredie, naopak. Ťaháme za jeden povraz, spoločne si pomáhame, prenechávame a dohovárame zákazky, spoločne uľahčujeme ľuďom ich trable sěhování, spoločne vytvárame prioritu ŽLTÉHO SLONA.

Naše rokmi overené a do dokonalosti dotiahnuté know-how nám umožňuje dodávať veľmi kvalitné služby všetkým občanom, firmám i inštitúciám na území celej Európy. Umožňujeme každému spolupracujúcemu subjektu zarábať toľko, koľko chce a nikdy ho nenecháme padnúť. Požadujeme iba dodržiavanie nami odovzdaného know-how a profesionálny prístup k práci.© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všetky práva vyhradené
Fotogaléria | Všeobecné obchodné podmienky | Kontakt