Objednat

Vyklizení sklepa či sklepní kóje Horka nad Moravou

vyklízení sklepů

Potřebujete sehnat levné vyklízení sklepů v obci Horka nad Moravou a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Horce nad Moravou zajistí? Potřebujete vyklidit sklep v Horce nad Moravou a postarat se o to, aby byl prázdný a čistý? Objednejte si vyklizení sklepa v Horce nad Moravou od naší spolehlivé a zavedené společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ, která působí i v okolí Horky nad Moravou. Profesionálně se vám postaráme o vyklizení vašeho sklepa a odvoz veškerých vyhazovaných věcí na skládku. Vyklízecí práce vám poskytneme v čase, který si sami určíte a který vám bude nejvíce vyhovovat. V případě potřeby se vám postaráme i o přistavení kontejneru na odpad a následný odvoz tohoto kontejneru. O nic se nemusíte starat – předáme vám kompletně vyklizený a prázdný sklep. Tento servis vám můžeme nabídnout v celém okrese Olomouc.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení sklepů v Horce nad Moravou, ale i v celém okrese Olomouc! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Horce nad Moravou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení sklepů Horka nad Moravou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení sklepů nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Horce nad Moravou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Horce nad Moravou zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Horce nad Moravou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení sklepů Horka nad Moravou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerSTAMI TRANS s.r.o.
Extra partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Riegrova 394/17, 779 00 Olomouc

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi zajišťovala vyklízení dvou sklepů v Horce nad Moravou. Skutečně jsem pochyboval, že vůbec někdo dokáže takový hrozný nepořádek zlikvidovat. Byla to absolutně profesionální a parádní práce. Určitě doporučuju.Potřebovala jsem zajistit vyklizení sklepa v Horce nad Moravou po naší babičce a právě na tuto práci jsem si vybrala firmu EXTRA SLUŽBY. Celý sklep byl perfektně vyklizen za pár hodin. Určitě doporučuji tuto společnost.Vyklízení sklepa v Horce nad Moravou proběhlo naprosto bezchybně a přesně v čase na kterém jsme se domluvili. I cena byla přesně taková na jaké jsme se domluvili. Této firmě dávám palec nahoru. 👍Prostřednictvím společnosti EXTRA SLUŽBY jsme potřebovali zajistit vyklizení několika sklepů v našem domě v Horce nad Moravou. Vše proběhlo bez jakéhokoliv zádrhelu. Profesionální práce této společnosti rozhodně doporučujeme.Už dvakrát jsem využila služeb této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jednou jsem se s touto společností stěhovala, a minulý týden mi tatáž společnost zajišťovala vyklízení mého sklepa v Horce nad Moravou. Pokaždé absolutní spokojenost. Určitě doporučuji.Kompletní vyklizení sklepa v Horce nad Moravou a následná likvidace veškerého odpadu proběhla naprosto perfektně. Velmi kvalitní služby této společnosti doporučuju.Moc moc děkuju za včerejší vyklízení sklepa . Jsem velmi rád, že jsem si vybral právě vaši společnost se kterou jsem byl velmi spokojen.