Stěhování Zlínský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Zlínský kraj

Na rozloze 3 963 km2 se nachází 3 okresy a žije zde téměř 590 tisíc obyvatel. Většina území je kopcovitá či hornatá, kde na jihu se nachází Bílé Karpaty s horou Javořina, na ně navazují Javorníky s nejvyšší horou Veľký Javorník a dále Moravskoslezské Beskydy, ve kterých se nachází i nejvyšší bod Zlínského kraje, Čertův Mlýn. Celý kraj odvodňuje především řeka Morava, která se vtéká do Dunaje. Zhruba třetinu území tvoří CHKO Beskydy a Bílé Karpaty, které patří mezi šest biosférických rezervací UNESCO v ČR. Sídlo kraje leží ve Zlíně, který je znám především díky obuvnickému průmyslu a společnosti Baťa, ale i díky výrobě pneumatik ve firmě Barum, která je nyní důležitou součástí koncernu Continental. Nicméně turisty láká do města také kultura a především zlínský zámek s expozicí Hanzelky a Zikmunda, ZOO Zlín se zvířaty v přírodním bioparku s volným výběhem a zámkem Lešná či nejznámější každoroční akce Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. I zde poskytujeme kvalitní a levné vyklízecí služby se značkou EXTRA VYKLÍZENÍ.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Kroměříž Je to okres nacházející se na území střední Moravy ve Zlínském kraji. V celém okrese je vyklízení zajišťováno společností EXTRA VYKLÍZENÍ. Okres Kroměříž se skládá ze sedmdesáti devíti obcí, ve kterých žije sto šest tisíc obyvatel. Okresním městem je město Kroměříž ležící na řece Moravě.

Chci vyklízet v Kroměříži

Uherské Hradiště Je to okres nacházející se ve Zlínském kraji. Okres se skládá ze sedmdesáti osmi obcí s hustotou zalidnění sto čtyřicet čtyři obyvatel na kilometr čtverečný. Sídlem okresu je město Uherské Hradiště vzdálené dvacet tři kilometrů od města Zlína. Vyklízení v okrese zajišťují pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Uherském Hradišti

Vsetín Sídlem tohoto okresu je město Vsetín, které se nachází dvacet sedm kilometrů od krajského města Zlín. V okrese žije necelých sto čtyřicet pět tisíc obyvatel v šedesáti jedna obcích tvořících celek tohoto okresu. Kompletní vyklízecí servis v tomto okrese zajišťuje franchisová společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet ve Vsetíně

Zlín Tento okres byl v dřívější době znám také jako okres Gottwaldov. Je to okres nacházející se ve Zlínském kraji s okresním a zároveň krajským městem Zlín. Skládá se z osmdesáti devíti obcí, ve kterých žije sto devadesát dva tisíc obyvatel, kteří často využívají vyklízecích a stěhovacích služeb od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet ve Zlíně