EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Havlíčkův Brod

Vyklízení Havlíčkův Brod

Vyklízení Havlíčkův Brod

Vyklízení Havlíčkův Brod - V Havlíčkově Brodě a celém jeho okolí vám společnost, která je členem profesionální franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytne kompletní vyklízecí servis. Vždy kvalitně a spolehlivě vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme odpad z vašich bytů a domů. Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy, vyklízíme půdy i garáže. Vyklízíme firemní prostory i sklady a rekreační objekty. Vyklízíme restaurace, vyklízíme i ubytovny. Vyklízení zajišťujeme nepřetržitě 24 hodin denně.
Vyklízecí práce zajišťují vždy a všude velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Automaticky dodáváme obalové materiály a pytle. Taktéž automaticky zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na odpad. K manipulaci s těžkými a nadrozměrnými předměty používáme při vyklízení speciální techniku.
O všedních dnech i o víkendech či svátcích vám vyklidíme z vašich nemovitostí nábytek, kuchyňské vybavení, porcelán, knihy, zahradní nábytek, elektroniku, sklo, železo, plasty, pneumatiky ale také stroje, strojní zařízení nebo stavební materiál. Všichni naši pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ budou velmi potěšeni, pokud vám budou moct v Havlíčkově Brodě poskytnout své vyklízecí služby.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Havlíčkově Brodě, ale i při vyklízení v celém okrese Havlíčkův Brod! Nenabízíme levné vyklízení v Havlíčkově Brodě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Havlíčkově Brodě. Před vyklízením v Havlíčkově Brodě nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Havlíčkově Brodě si prohlédněte náš ceník vyklízení Havlíčkův Brod (viz vyklízení Havlíčkův Brod ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Havlíčkově Brodě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Havlíčkův Brod

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Havlíčkově Brodě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Havlíčkově Brodě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Havlíčkově Brodě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Havlíčkově Brodě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Havlíčkově Brodě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Havlíčkově Brodě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Havlíčkově Brodě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Havlíčkově Brodě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Havlíčkově Brodě. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Havlíčkově Brodě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook