Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 84, tento měsíc 384, tento rok 384
Objednat

Vyklízení Klatovy

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Klatovy a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Klatovech poskytne? Již řadu let poskytujeme profesionální a velmi kvalitní vyklízecí služby v Klatovech a jejich širokém okolí. 24 hodin denně zajistíme kompletní vyklízení domů, likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, chat, chalup, sklepů i půd. Vyklidíme vám garáž, stodolu, zahradu i zemědělskou usedlost. Přijedeme, naložíme a vše nepotřebné odvezeme do sběrných dvorů a zlikvidujeme. Zajistíme vám vyklizení skladu, kanceláře, nebo třeba ubytovny, restaurace nebo prodejny.
EXTRA SLUŽBY na Klatovsku nabízí širokou škálu vyklízecích služeb. Naložíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme veškeré druhy materiálů, kterých se potřebujete zbavit. Vyklidíme vám nejen běžný nepořádek, ale poradíme si i s nadrozměrnými předměty. Demontáže a případné demolice jsou standardem námi poskytovaných služeb. Před každým zahájením vyklízecího procesu si můžete vyžádat odborného technika, který vám na základě prohlídky udělá předběžnou cenovou nabídku a určí potřebný počet proškolených zaměstnanců a vozidel.
Pokud bude třeba, zajistíme pro daný druh vyklízení i dopravu a přistavení kontejneru či kontejnerů. Vždy uděláme maximum, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojeni. EXTRA VYKLÍZENÍ vám v Klatovech zajistí bezproblémový průběh jakéhokoli tipu likvidačních prací.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Klatovech, ale i v celém okrese Klatovy! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Klatovech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Klatovy ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Klatovech zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Přejete si v Klatovech zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Klatovech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com