EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Klatovy

Vyklízení Klatovy

Vyklízení Klatovy

Vyklízení Klatovy - Již řadu let vám poskytujeme profesionální a kvalitní vyklízecí služby v Klatovech a jejich širokém okolí. 24 hodin denně vám zajistíme kompletní vyklízení domů, vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení chat, chalup, sklepů i půd. Vyklidíme vám garáž, vyklidíme vám stodolu i zemědělskou usedlost. Přijedeme, vyklidíme, naložíme a vše nepotřebné odvezeme do sběrných dvorů. Zajistíme vám vyklizení skladu, vyklizení kanceláře nebo třeba vyklizení ubytovny nebo vyklizení prodejny.
EXTRA SLUŽBY na Klatovsku nabízí širokou škálu vyklízecích služeb. Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme veškeré druhy materiálů, kterých se potřebujete zbavit. Vyklidíme vám nejen běžný nepořádek, ale poradíme si i s nadrozměrnými předměty. Demontáže a případné demolice jsou standardem námi poskytovaných vyklízecích služeb. Před každým zahájením vyklízení si můžete vyžádat odborného technika, který vám na základě prohlídky udělá předběžnou cenovou nabídku a určí potřebný počet proškolených zaměstnanců a vozidel.
Pokud bude třeba, zajistíme pro daný druh vyklízení i dopravu a přistavení kontejneru či kontejnerů. Vždy uděláme maximum, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojeni. EXTRA VYKLÍZENÍ vám v Klatovech zajistí bezproblémový průběh jakéhokoli tipu vyklízecích prací.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Klatovech, ale i při vyklízení v celém okrese Klatovy! Nenabízíme levné vyklízení v Klatovech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Klatovech. Před vyklízením v Klatovech nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Klatovech si prohlédněte náš ceník vyklízení Klatovy (viz vyklízení Klatovy ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Klatovech zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Přejete si uklidit a hledáte v Klatovech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Klatovech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Klatovy

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Klatovech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Klatovech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Klatovech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Klatovech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Klatovech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Klatovech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Klatovech. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Klatovech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Klatovech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Klatovech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook