Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 10, tento týden 152, tento měsíc 86, tento rok 5 756
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Klatovy

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Klatovy a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Klatovech poskytne? Již řadu let poskytujeme profesionální a velmi kvalitní vyklízecí služby v Klatovech a jejich širokém okolí. 24 hodin denně zajistíme kompletní vyklízení domů, likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, chat, chalup, sklepů i půd. Vyklidíme vám garáž, stodolu, zahradu i zemědělskou usedlost. Přijedeme, naložíme a vše nepotřebné odvezeme do sběrných dvorů a zlikvidujeme. Zajistíme vám vyklizení skladu, kanceláře, nebo třeba ubytovny, restaurace nebo prodejny.

Co vyklízíme

EXTRA SLUŽBY na Klatovsku nabízí širokou škálu vyklízecích služeb. Naložíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme veškeré druhy materiálů, kterých se potřebujete zbavit. Vyklidíme vám nejen běžný nepořádek, ale poradíme si i s nadrozměrnými předměty. Demontáže a případné demolice jsou standardem námi poskytovaných služeb. Před každým zahájením vyklízecího procesu si můžete vyžádat odborného technika, který vám na základě prohlídky udělá předběžnou cenovou nabídku a určí potřebný počet proškolených zaměstnanců a vozidel.

Obraťte se na nás

Pokud bude třeba, zajistíme pro daný druh vyklízení i dopravu a přistavení kontejneru či kontejnerů. Vždy uděláme maximum, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojeni. EXTRA VYKLÍZENÍ vám v Klatovech zajistí bezproblémový průběh jakéhokoli tipu likvidačních prací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Klatovy

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Klatovech, ale i v celém okrese Klatovy! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Klatovech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Klatovy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Klatovech zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Klatovech zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Klatovech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantRobert Pastor
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Bzenecká 1033/6, 323 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantKarel Bek
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Vstiš 205, 334 41 Vstiš
počet franchisových licencí: 1
FranchisantBRUKVA s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Vochov 211, 330 23 Nýřany
počet franchisových licencí: 2
FranchisantOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerJiří Bártík
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Klatovech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Klatovech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Klatovech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Klatovech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Klatovech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Klatovech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Klatovech. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Klatovech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Klatovech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Klatovech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.