EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Nový Jičín

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Novém Jičíně a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení chat i chalup, vyklízení sklepů, vyklízení půd i garáží. Veškeré tyto vyklízecí práce vám v Novém Jičíně zajistí a poskytnou profesionálové z franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízecí služby poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právnickým subjektům. Vyklízíme i kanceláře, vyklízíme sklady, ale vyklízíme i starý a nepotřebný stavební materiál.
Odborně a ekologicky zlikvidujeme nábytek, porcelán, skleněné předměty, domácí spotřebiče, elektroniku, železo, plasty, papíry. Zlikvidujeme a vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, ale zajistíme vám i demolice či bourací práce dřevěných i zděných budov. Pracujeme nonstop bez ohledu na svátky či víkendy.
Kdykoli budete potřebovat vyklidit libovolně velké bytové či nebytové prostory, stačí vyplnit nezávaznou poptávku pomocí objednávkového formuláře nebo si zavolat na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. V Novém Jičíně je pro vás síť EXTRA VYKLÍZENÍ zárukou a garancí ceny, kvality a spokojenosti při vyklízení a stěhování.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Novém Jičíně, ale i v celém okrese Nový Jičín! Nenabízíme levné vyklízení v Novém Jičíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Nový Jičín ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Novém Jičíně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook