Objednat

Stěhování Nový Jičín, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Nový Jičín a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Novém Jičíně poskytne? Vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení chat i chalup, vyklízení sklepů, vyklízení půd i garáží. Veškeré tyto vyklízecí práce vám v Novém Jičíně zajistí a poskytnou profesionálové z franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízecí služby poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právnickým subjektům. Vyklízíme i kanceláře, vyklízíme sklady, ale vyklízíme i starý a nepotřebný stavební materiál.

Co vyklízíme

Odborně a ekologicky zlikvidujeme nábytek, porcelán, skleněné předměty, domácí spotřebiče, elektroniku, železo, plasty, papíry. Zlikvidujeme a vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, ale zajistíme vám i demolice či bourací práce dřevěných i zděných budov. Pracujeme nonstop bez ohledu na svátky či víkendy.

Obraťte se na nás

Kdykoli budete potřebovat vyklidit libovolně velké bytové či nebytové prostory, stačí vyplnit nezávaznou poptávku pomocí objednávkového formuláře nebo si zavolat na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. V Novém Jičíně je pro vás síť EXTRA VYKLÍZENÍ zárukou a garancí ceny, kvality a spokojenosti při vyklízení a stěhování.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Nový Jičín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Novém Jičíně, ale i v celém okrese Nový Jičín! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Novém Jičíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Nový Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Novém Jičíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Novém Jičíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Novém Jičíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Nový Jičín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Novém Jičíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Novém Jičíně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Novém Jičíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Novém Jičíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Novém Jičíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Novém Jičíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Novém Jičíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Novém Jičíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Novém Jičíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Novém Jičíně. Skutečně naprostá spokojenost.