Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 84, tento měsíc 384, tento rok 384
Objednat

Vyklízení Praha 1

800 66 88 88Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 1 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 1 poskytne? Profesionální a spolehlivé stěhovací a vyklízecí služby nejen na Praze 1, ale ve všech pražských částech vám zajistí a poskytne naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme vyklízení domácností, vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklízení a likvidaci pozůstalosti, ale například i vyklizení sklepa či garáže nebo vyklizení jiné nemovitosti. Vyklízecí práce poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právním subjektům.
Vyklízíme kanceláře, vyklízíme sklady, vyklízíme ubytovny i hotely, vyklízíme restaurace i jiná stravovací zařízení. Veškeré, námi poskytované vyklízecí práce jsou prováděny zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Likvidujeme a vyklízíme nejen nábytek, ale veškeré druhy materiálů, předmětů a vybavení. Pracujeme neomezeně, 24 hodin denně.
Své požadavky na vyklízení na Praze 1 nám můžete volat nonstop na bezplatnou telefonní ústřednu 800 66 88 88 nebo si své požadavky na vyklízení bytových a nebytových prostor můžete pohodlně zadávat z pohodlí vašeho domova v našem online objednávkovém formuláři.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze 1, ale i v celé městské části Praha 1! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 1, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Praha 1 ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 1 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com