EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888


Objednat

Vyklízení domácnosti Praha 1

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ

VYKLIZENÍ DOMÁCNOSTI na Praze 1 (jedna)

Vyklizení domácnosti Praha 1 (jedna) - Chcete zajistit spolehlivé a kvalitní vyklizení domácnosti na Praze 1 (jedna) a hledáte profesionální společnost, která na profesionální úrovni poskytuje vyklízecí služby? Ať už se jedná o domácnost v bytě, domě či baráku, naše profesionální vyklízecí firma z Prahy 1 (jedna) vám ráda tyto služby zajistí a poskytne. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celé městské části Praha 1 (jedna) poskytneme špičkový servis vyklízecích prací. Vše nepotřebné rozebereme, odnosíme, odvezeme a zlikvidujeme, aniž byste s vyklízením vaší domácnosti měli nějakou starost. Při vyklízení nepotřebných věcí libovolně velké domácnosti na Praze 1 (jedna) se vám postaráme o kompletní vyklízecí služby, včetně případného úklidu domácnosti. Vyklízení domácnosti je často nelehký úkol a vyžaduje značné organizační schopnosti a zkušenosti. A právě tyto zkušenosti vám nabízíme při vyklízení domácnosti či domácností, a to nejen na Praze 1 (jedna), ale v celém hlavním městě Praha.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení domácnosti na Praze 1 (jedna), ale i při vyklizení domácnosti v celé městské části Praha 1 (jedna)! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 1 (jedna), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 1 (jedna).

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení domácnosti nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 1 (jedna) zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení domácnosti Praha 1

Krásný dobrý den. Jménem mé maminky by jsem chtěla poděkovat za vaše služby, které jste nám zajistili při vyklízení veškerého nepořádku z naší domácnosti na Praze 1 (jedna). Moc se mi líbil váš ohleduplný přístup k mé mamince. Ještě jednou vám obě dvě moc děkujeme.Chtěl bych pochválit komplexnost služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ, která mi zajišťovala vyklizení domácnosti na Praze 1 (jedna). Chválím a doporučuju.Parádně provedené vyklízení domácnosti na Praze 1 (jedna). Oceňuji Vaši dochvilnost a spolehlivost. S cenou jsem byl taktéž velmi spokojen.Bezchybné zajištění včerejšího vyklizení staré domácnosti na Praze 1 (jedna). Díky. Určitě vás budu doporučovat.Rychle a kvalitně vyklizená domácnost na Praze 1 (jedna). Chválím hlavně to, že jste mi vyšli vstříc a vyklízení jste mi zajistili i v neděli. Děkuju.Perfektně zorganizované vyklízení naší domácnosti na Praze 1 (jedna). Všechno rychle vyklidili, cena odpovídající. Doporučuju.Pro našeho klienta z Prahy 1 (jedna) jsme potřebovali zajistit vyklízení několika domácností. Na tuto činnost jsme si zvolili společnost EXTRA SLUŽBY. Výborná komunikace, výborné plánování, celá vyklízecí činnost byla bezchybně provedena. Jednoznačně doporučujeme využívat tuto společnost, která poskytuje skutečně profesionální vyklízecí služby.Rychlí, spolehliví, komunikativní, všichni hezky oblečeni ve žlutém. Vyklízení domácnosti na Praze 1 (jedna) proběhlo na jedničku. Určitě chválím kvalitní práci této firmy.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook