Stěhování Středočeský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Středočeský kraj

Se svou rozlohou 10 929 km2 a počtem obyvatel téměř 1 milion 370 tisíc se jedná o největší a nejlidnatější kraj České republiky, který kompletně obepíná hlavní město Prahu, ve které se nachází sídlo Středočeského kraje. Denně zde zajišťují vyklízecí služby naši franchisoví partneři pod značkou EXTRA VYKLÍZENÍ, a to ať se jedná o vyklízení bytů, domů, sklepů či půd, tak i vyklízení garáží, skladů či celých firem. Jak název napovídá, tak kraj se nachází ve středu České republiky a díky tomu je stejně jako Praha velmi strategickým místem pro firmy, ale slouží především jako dostupnější alternativa pro lidi pracující v hlavním městě. Nachází se v něm největší česká automobilová společnost Škoda Auto v Mladé Boleslavi, která se stala podnikem celostátního významu. Tato společnost je od roku 1991 součástí koncernu Volkswagen a dlouhodobě se jedná o největší českou firmu s obratem přes 400 miliard korun. Největší koncentrace kulturních památek se nachází v Kutné Hoře, která byla, díky těžbě stříbra, jedním z nejvýznamnějších českých královských měst ve středověku.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Benešov Okres známý také jako Benešovsko nebo jako Podblanicko, se nachází ve Středočeském kraji v jihovýchodní části. Tento okres tvoří sloučení celkem sto čtrnácti obcí s rozlohou skoro jeden tisíc pět set kilometrů čtverečných. Nejkvalitnější vyklízení v tomto okrese poskytuje franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Benešově

Beroun Okresním městem je město Beroun, ležící zhruba dvacet kilometrů od Prahy na soutoku řek Berounky a Litavky. V tomto městě žije přibližně dvacet tisíc obyvatel a v celém okrese je to potom téměř devadesát čtyři tisíc obyvatel. Nejspolehlivější vyklízecí služby a práce zde poskytují pracovníci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Berouně

Kladno Charakteristikou tohoto okresu je jeho tvar nepravidelného čtyřúhelníku. Celý okres se skládá z rovných sto obcí, které se nachází na rozloze sedmi set dvaceti kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Kladno, ve kterém žije zhruba 70 000 obyvatel, kteří využívají vyklízení a stěhování od sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Kladně

Kolín Potkali se u Kolína. „Pane, budeme si hrát“. Starší generace znají asi velmi dobře. Nicméně okres Kolín je jedním z okresů Středočeského kraje ležící v jeho východní části. Je tvořen osmdesáti devíti obcemi na jejichž území poskytují své vyklízecí služby pracovníci celorepublikové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Kolíně

Kutná Hora Okres Kutná hora se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Okresním městem je město Kutná Hora, ve kterém se dříve těžilo stříbro. Tento okres je složen z osmdesáti osmi obcí a ze dvou správních obvodů – Kutná Hora a Čáslav. V celém okrese se síť EXTRA VYKLÍZENÍ stará o profesionální vyklízecí práce.

Chci vyklízet v Kutné Hoře

Mělník Je to okres, který se nachází v severní části Středočeského kraje. Okresní město Mělník je vzdálené zhruba třicet kilometrů severně od hlavního města Prahy. Mělnický okres se skládá celkem z šedesáti devíti obcí, ve kterých poskytují své vyklízecí práce členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Mělníku

Mladá Boleslav Vyklízení v celém okrese Mladá Boleslav vám zajistí a poskytne společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Okresní město Mladá Boleslav je známé hlavně výrobou kvalitních českých automobilů Škoda. Tento okres se skládá ze dvou správních obvodů obcí – Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště. Nachází se v něm sto dvacet obcí.

Chci vyklízet v Mladé Boleslavi

Nymburk Je to okres, ve kterém žije skoro sto tisíc obyvatel v osmdesáti sedmi obcích, které tvoří celek Nymburského okresu. Okresní město Nymburk leží na řece Labe a je od Prahy vzdálen zhruba čtyřicet pět kilometrů. V tomto okrese přímo působí síť EXTRA VYKLÍZENÍ, která zajišťuje prvotřídní vyklízecí služby.

Chci vyklízet v Nymburce

Praha-východ Tento okres je nejlidnatějším okresem Středočeského kraje. Skládá se celkem ze sto deseti obcí s více, jak sto osmdesáti tisíci obyvatel kteří pravidelně využívají vyklízecí a stěhovací služby franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. V tomto okrese probíhá jedna z nejmasovějších výstaveb rodinných domků a satelitů.

Chci vyklízet na Praze-východ

Praha-západ Je to okres, který má ze všech okresů ve Středočeském kraji nejmenší rozlohu. Největšími městy okresu jsou Černošice, Roztoky a Jesenice. Celý okres je tvořen sloučením sedmdesáti devíti obcí jejichž obyvatelé pravidelně využívají vyklízecí i stěhovací služby pracovníků z franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze-západ

Příbram Je to okres, který se nachází v jihozápadní části Středočeského kraje s okresním městem Příbram, která je vzdálená padesát čtyři kilometrů od města Prahy. Vyklízecí a stěhovací práce zde zajišťuje společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Okres se skládá ze sto dvaceti obcí, ve kterých žije sto patnáct tisíc obyvatel.

Chci vyklízet v Příbrami

Rakovník Okres Rakovník je okresem který leží v západní části Středočeského kraje. Město Rakovník leží čtyřicet kilometrů od Prahy a zhruba čtyřicet pět kilometrů od krajského města Plzně. Rakovnický okres je složen z osmdesáti třech obcí, ve kterých poskytuje franchisa EXTRA VYKLÍZENÍ ty nejkvalitnější vyklízecí a stěhovací práce.

Chci vyklízet v Rakovníku