Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 38, tento týden 94, tento měsíc 532, tento rok 532
Objednat

Vyklízení Beroun

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Beroun a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Berouně poskytne? V Berouně a jeho širokém okolí vám zajistíme a poskytneme dokonalé vyklízecí služby pod záštitou prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nepřetržitě, 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Ať už chcete vyklízet domácnosti nebo jakékoli bytové a nebytové prostory, vždy vám zajistíme celý proces vyklízení od A do Z.
Kdykoli vám v Berouně na základě vaší objednávky zajistíme vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení garáží, vyklízení chat i chalup. Vyklízíme také kanceláře, vyklízíme sklady, haly, ale i zemědělské usedlosti. Vyklízíme hotely i ubytovny, vyklízíme i restaurační zařízení. Veškerý nepotřebný materiál a věci vyklidíme, odvezeme a zlikvidujeme. Vyklízíme a likvidujeme všechny druhy materiálů, jako je papír, dřevo, sklo, látka, plasty nebo například pneumatiky.
Na Berounsku vám vyklidíme i starý či nepotřebný stavební materiál. Zajistíme zkušené a proškolené pracovníky sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, zajistíme potřebné obalové materiály a pytle, zajistíme přistavení kontejneru na odpad. Velmi rádi vám poskytneme všechny naše vyklízecí práce na základě vašich objednávek, které můžete libovolně zadávat v online objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Berouně, ale i v celém okrese Beroun! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Berouně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Beroun ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Berouně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Berouně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Berouně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Berouně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Berouně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Berouně. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Berouně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Berouně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Berouně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Berouně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Berouně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.