Objednat

Stěhování Beroun, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Beroun a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Berouně poskytne? V Berouně a jeho širokém okolí vám zajistíme a poskytneme dokonalé vyklízecí služby pod záštitou prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nepřetržitě, 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Ať už chcete vyklízet domácnosti nebo jakékoli bytové a nebytové prostory, vždy vám zajistíme celý proces vyklízení od A do Z.

Co vyklízíme

Kdykoli vám v Berouně na základě vaší objednávky zajistíme vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení garáží, vyklízení chat i chalup. Vyklízíme také kanceláře, vyklízíme sklady, haly, ale i zemědělské usedlosti. Vyklízíme hotely i ubytovny, vyklízíme i restaurační zařízení. Veškerý nepotřebný materiál a věci vyklidíme, odvezeme a zlikvidujeme. Vyklízíme a likvidujeme všechny druhy materiálů, jako je papír, dřevo, sklo, látka, plasty nebo například pneumatiky.

Obraťte se na nás

Na Berounsku vám vyklidíme i starý či nepotřebný stavební materiál. Zajistíme zkušené a proškolené pracovníky sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, zajistíme potřebné obalové materiály a pytle, zajistíme přistavení kontejneru na odpad. Velmi rádi vám poskytneme všechny naše vyklízecí práce na základě vašich objednávek, které můžete libovolně zadávat v online objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Beroun

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Berouně, ale i v celém okrese Beroun! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Berouně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Beroun ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Berouně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Berouně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Berouně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Beroun vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Berouně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Berouně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Berouně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Berouně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Berouně. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Berouně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Berouně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Berouně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Berouně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Berouně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.