Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Brno

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ BRNO-MĚSTO

Vyklízení Brno-město - Franchisová společnost EXTRA SLUŽBY, coby přední firma v oboru stěhování a vyklízení zajišťuje kompletní vyklízecí servis nejen v Brně, ale kompletně v celém jeho širokém okolí. Na první místo u nás řadíme profesionalitu a spokojenost zákazníka. V Brně dnes a denně vyklízíme bytové i nebytové jednotky, vyklízíme domky i domy, vyklízíme byty, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme chaty i chalupy. Vyklízíme ale i firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme a likvidujeme stavební materiály. Vyklízíme půdy, vyklízíme sklepy, vyklízíme garáže, sklady, kulturní domy, fitness centra, školy i školky. Zajistíme vám a poskytneme i spolehlivé vyklízení ubytoven či hotelů, vyklízení restaurací a barů, ale i vyklízení prodejen.

Jsme vám k dispozici se svými vyklízecími službami 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Své požadavky po vyklízecích službách si u nás můžete objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88. Vždy a pro všechny pracujeme a vyklízíme za stejných cenových podmínek na základě našeho neustále online zveřejněného ceníku vyklízení.

Všichni naši pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a spolehliví odborníci v oboru vyklízecích prací. Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme nejen běžný nábytek, nábytkové sestavy, sklo, porcelán, kuchyňské spotřebiče, elektrozařízení, květiny, zahradní nábytek, poničené obrazy, nepotřebné osobní věci, stavební materiál, ale i nestandartní a nadměrné předměty, jako jsou kuchyňské linky, stroje a zařízení. Nejen v Brně, ale v celém okolí Brna vám velmi rádi poskytneme naše vyklízecí služby a přesvědčíme vás o našich prvotřídních kvalitách a schopnostech.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Brně, ale i při vyklízení v celém okrese Brno-město! Nenabízíme levné vyklízení v Brně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Brně.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Brně, ale i při vyklízení v celém okrese Brno-město! Nenabízíme levné vyklízení v Brně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Brně.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Brně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Brno-město

    U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Brně. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Brně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Brně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Brně. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Brně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Brně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Brně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Brně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Brně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Brně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt