Objednat

Stěhování Brno, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Brno a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Brně poskytne? Franchisová společnost EXTRA SLUŽBY, coby přední firma v oboru stěhování a vyklízení zajišťuje kompletní vyklízecí servis nejen v Brně, ale kompletně v celém jeho širokém okolí. Na první místo u nás řadíme profesionalitu a spokojenost zákazníka. V Brně dnes a denně vyklízíme bytové i nebytové jednotky, vyklízíme domky i domy, vyklízíme byty, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme chaty i chalupy. Vyklízíme ale i firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme a likvidujeme stavební materiály. Vyklízíme půdy, vyklízíme sklepy, vyklízíme garáže, sklady, kulturní domy, fitness centra, školy i školky. Zajistíme vám a poskytneme i spolehlivé vyklízení ubytoven či hotelů, vyklízení restaurací a barů, ale i vyklízení prodejen.

Co vyklízíme

Jsme vám k dispozici se svými vyklízecími službami 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Své požadavky po vyklízecích službách si u nás můžete objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88. Vždy a pro všechny pracujeme a vyklízíme za stejných cenových podmínek na základě našeho neustále online zveřejněného ceníku vyklízení.

Obraťte se na nás

Všichni naši pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a spolehliví odborníci v oboru vyklízecích prací. Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme nejen běžný nábytek, nábytkové sestavy, sklo, porcelán, kuchyňské spotřebiče, elektrozařízení, květiny, zahradní nábytek, poničené obrazy, nepotřebné osobní věci, stavební materiál, ale i nestandartní a nadměrné předměty, jako jsou kuchyňské linky, stroje a zařízení. Nejen v Brně, ale v celém okolí Brna vám velmi rádi poskytneme naše vyklízecí služby a přesvědčíme vás o našich prvotřídních kvalitách a schopnostech.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Brno

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Brně, ale i v celém okrese Brno! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Brně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Brno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Brně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Brně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Brně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Brno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Brně. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Brně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Brně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Brně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Brně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Brně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Brně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Brně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Brně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Brně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.