Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 38, tento týden 94, tento měsíc 532, tento rok 532
Objednat

Vyklízení Brno

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Brno a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Brně poskytne? Franchisová společnost EXTRA SLUŽBY, coby přední firma v oboru stěhování a vyklízení zajišťuje kompletní vyklízecí servis nejen v Brně, ale kompletně v celém jeho širokém okolí. Na první místo u nás řadíme profesionalitu a spokojenost zákazníka. V Brně dnes a denně vyklízíme bytové i nebytové jednotky, vyklízíme domky i domy, vyklízíme byty, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme chaty i chalupy. Vyklízíme ale i firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme a likvidujeme stavební materiály. Vyklízíme půdy, vyklízíme sklepy, vyklízíme garáže, sklady, kulturní domy, fitness centra, školy i školky. Zajistíme vám a poskytneme i spolehlivé vyklízení ubytoven či hotelů, vyklízení restaurací a barů, ale i vyklízení prodejen.
Jsme vám k dispozici se svými vyklízecími službami 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Své požadavky po vyklízecích službách si u nás můžete objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88. Vždy a pro všechny pracujeme a vyklízíme za stejných cenových podmínek na základě našeho neustále online zveřejněného ceníku vyklízení.
Všichni naši pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a spolehliví odborníci v oboru vyklízecích prací. Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme nejen běžný nábytek, nábytkové sestavy, sklo, porcelán, kuchyňské spotřebiče, elektrozařízení, květiny, zahradní nábytek, poničené obrazy, nepotřebné osobní věci, stavební materiál, ale i nestandartní a nadměrné předměty, jako jsou kuchyňské linky, stroje a zařízení. Nejen v Brně, ale v celém okolí Brna vám velmi rádi poskytneme naše vyklízecí služby a přesvědčíme vás o našich prvotřídních kvalitách a schopnostech.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Brně, ale i v celém okrese Brno! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Brně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Brno ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Brně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Brně. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Brně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Brně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Brně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Brně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Brně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Brně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Brně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Brně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Brně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.