EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení stodoly či usedlosti Brno

Vyklízení stodoly či usedlosti BrnoVyklízení stodoly či usedlosti Brno – Potřebujete zajistit vyklizení stodoly nebo zemědělské usedlosti v Brně a sháníte spolehlivou vyklízecí společnost, která by se vám kompletně postarala o celý průběh vyklizení stodoly nebo vyklizení vaší zemědělské usedlosti? Jsme zavedená a prověřená vyklízecí společnost EXTRA SLUŽBY, působící v okolí. Nabízíme vám své letité zkušenosti a schopnosti v oblasti vyklízecích služeb v Brně. Jakékoli materiály budete chtít ze své stodoly či usedlosti vyklidit, o vše se postaráme. Dřevo, železo, sklo, sutě, látky, papír, nic není problém. Vše vyklidíme dočista, aniž byste s tímto vyklízením měli jakékoli starosti. O celý proces vyklízení usedlostí nebo stodol se postaráme od začátku do konce, a to jak v Brně, tak i v celém Jihomoravském kraji.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení stodoly či usedlosti v Brně, ale i v celém okrese Brno! Nenabízíme levné vyklízení v Brně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Brno ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení stodoly či usedlosti nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Brně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení stodoly či usedlosti Brno

Výborná práce pánů z firmy EXTRA. Zajišťovali mi vyklízení zemědělské usedlosti v Brně a musím skutečně uznat, že to byla profesionálně odvedená práce. Kompletně všechno zajistili a domluvili místo mně. V této době se člověk málokdy setká s takovým přístupem. Určitě doporučuji a počítám že je ještě využiju.Potřebovali jsme vyklidit stodolu v Brně od všemožného harampádí a starého stavebního materiálu. Tuto službu nám zajišťovala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, za což jim touto cestou moc děkujeme. Děkujeme a budeme všude v Brně chválit.Vyklízení staré usedlosti u Brna . Výborná práce, skvělá cena vyklízení. Doporučujeme.O vyklizení harampádí z naší stodoly v Brně se nám postarala firma EXTRA VYKLÍZENÍ. Jednoznačně perfektní práce. Nebylo nic, co by se jim dalo vytknout.Jménem mých rodičů by jsem vám chtěla poděkovat za včerejší vyklízení jejich usedlosti v Brně. Byli s vámi velmi spokojeni a moc vás chválili. Ještě jednou děkuji, budu vás určitě doporučovat dál.Jsem velmi rád, že se mi právě tato společnost postarala o vyklizení naší stodoly v Brně. Kompletně o všechno se postarali, nám už předali jen krásně prázdnou a vyklizenou stodolu. Vše platilo tak, jak jsme si na začátku ujednali. Skvělé služby, doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook