Stěhování Plzeňský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Plzeňský kraj

Naše profesionální vyklízecí služby nabízíme v celém Plzeňském kraji, kde sídlí také naše centrála EXTRA SLUŽEB a kde již od roku 2006 provozujeme franchisové pobočky pod značkou EXTRA VYKLÍZENÍ. V Plzeňském kraji žije bezmála 600 tisíc obyvatel na rozloze 7 649 km2, čímž se řadí na 3. největší kraj republiky, a celý kraj je rozdělen do 7 okresů, z nichž největší a nejlidnatější je Plzeň - město. V Plzni se také nachází světoznámý pivovar Plzeňský prazdroj, který dodává své výrobky do celého světa. Známý je především první světlý ležák Pilsner Urquell či nejprodávanější Gambrinus. Mezi další velmi známé podniky v Plzeňském kraji se mimo jiné řadí i Stock Spirits sídlící v Božkově, který je znám především svým Fernetem Stock či rumem Božkov. Dalším výrobcem alkoholických nápojů známým po celé České republice je Bohemia Sekt, který vyrábí především šumivá vína, ale také strojírenská Škoda Transportation. Nejnavštěvovanější památky kraje jsou především zámky Horšovský Týn, Kozel, Manětín či Zbiroh a hrady Švihov, Radyně, Rabí a Velhartice.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Domažlice Okres Domažlice, jinak též známý jako Chodsko se svým okresním městem Domažlice je proslaven hlavně Chodskými slavnostmi, Kozinou a Lomikarem, ale i překrásnou přírodou. Tento okres se skládá z osmdesáti pěti obcí, ve kterých můžete potkávat i členy franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Domažlicích

Klatovy Rozlohou je tento okres největším okresem nejen v Plzeňském kraji, ale dokonce v celé České republice. Je to jeden z turisticky nejvyhledávanějších okresů v Plzeňském kraji hlavně zásluhou Železné Rudy, Kašperských hor, obcí Modrava, Prášily či Srní. Na celém území Klatovska působí i společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Klatovech

Plzeň-jih Je to okres, jehož hranice sousedí se všemi okresy Plzeňského kraje, a navíc i s jedním okresem Jihočeského kraje. Na rozloze téměř tisíce kilometrů čtverečných žije zhruba šedesát tři tisíc obyvatel. Všem těmto obyvatelům nabízí franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ své vyklízecí a služby a práce.

Chci vyklízet na Plzni-jihu

Plzeň Město Plzeň je překrásným západočeským městem, které je soutokem čtyř řek – Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže. V Plzni je krásná zoologická zahrada, Plzeňský Prazdroj a sídlo společnosti EXTRA SLUŽBY.V okrese Plzeň-město přímo operují a poskytují své vyklízecí práce členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Plzni

Plzeň-sever Okres jinak nazývaný také Severní Plzeňsko se nachází v severovýchodní části Plzeňského kraje. Okres vznikl v roce 1960 a v současnosti se skládá celkem z devadesáti osmi obcí. V celém tomto okrese Plzeň-sever lze neomezeně objednávat a využívat vyklízecích služeb sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Plzni-severu

Rokycany Vyklízení domů, bytů, baráků i pozůstalostí vám v tomto okrese rozléhajícím se na ploše téměř šest set třiceti tisíc kilometrů čtverečných kdykoli zajistí a poskytnou členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Okres Rokycany vznikl již v roce 1905 a v současnosti se skládá z šedesáti osmi obcí.

Chci vyklízet v Rokycanech

Tachov Je to okres, který je druhým nejzápadněji položeným okresem České republiky. Okresním městem je město Tachov, ležící 54 kilometrů od krajského města Plzně. V Tachově se nachází nejzachovalejší staré městské opevnění. V celém okrese vám vyklízení a stěhovaní zajistí franchisová síť odborníků EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Tachově