Objednat

Stěhování Mělník, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Mělník a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Mělníku poskytne? V Mělníku a jeho širokém okolí poskytujeme kompletní a profesionální vyklízecí služby pod záštitou značkové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Nejen v Mělníku, ale v celém Středočeském kraji dnes a denně zajišťuje kvalitní vyklízení bytů, vyklízení domků, vyklízení chat i chalup. Nepřetržitě 24 hodin denně poskytujeme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení firemních prostor, vyklízení skladů, vyklízení sklepů, půd a podkroví.

Co vyklízíme

Z veškerých bytových i nebytových prostor vyklízíme a likvidujeme všechny druhy materiálů, jako například dřevo, sutě, stavební materiál, sklo, látky, papíry, plasty, ale i pneumatiky. Vyklízecí práce poskytují vždy zkušení a spolehliví pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Obraťte se na nás

Své požadavky na vyklízení nemovitostí můžete zadávat kdykoli online na našich webových stránkách v objednávkovém formuláři nebo zavoláním na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Všichni naši pracovníci se vám budou nejen v Mělníku plně věnovat, a budou se maximálně snažit, aby byly vaše požadavky na vyklízecí práce stoprocentně splněny.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Mělník

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Mělníku, ale i v celém okrese Mělník! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Mělníku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Mělník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Mělníku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Mělníku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Mělníku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Mělník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Mělníku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Mělníku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Mělníku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Mělníku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Mělníku. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Mělníku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Mělníku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Mělníku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Mělníku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Mělníku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.