Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 71, tento měsíc 385, tento rok 4 837
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Mělník

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Mělník a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Mělníku poskytne? V Mělníku a jeho širokém okolí poskytujeme kompletní a profesionální vyklízecí služby pod záštitou značkové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Nejen v Mělníku, ale v celém Středočeském kraji dnes a denně zajišťuje kvalitní vyklízení bytů, vyklízení domků, vyklízení chat i chalup. Nepřetržitě 24 hodin denně poskytujeme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení firemních prostor, vyklízení skladů, vyklízení sklepů, půd a podkroví.

Co vyklízíme

Z veškerých bytových i nebytových prostor vyklízíme a likvidujeme všechny druhy materiálů, jako například dřevo, sutě, stavební materiál, sklo, látky, papíry, plasty, ale i pneumatiky. Vyklízecí práce poskytují vždy zkušení a spolehliví pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Obraťte se na nás

Své požadavky na vyklízení nemovitostí můžete zadávat kdykoli online na našich webových stránkách v objednávkovém formuláři nebo zavoláním na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Všichni naši pracovníci se vám budou nejen v Mělníku plně věnovat, a budou se maximálně snažit, aby byly vaše požadavky na vyklízecí práce stoprocentně splněny.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Mělník

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Mělníku, ale i v celém okrese Mělník! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Mělníku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Mělník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Mělníku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Kojice 119, 533 12 Chvaletice
počet franchisových licencí: 3

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerCOPYTRANS s.r.o.
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Mečeříž 157, 294 77 Mečeříž

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Mělníku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Mělníku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Mělníku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Mělníku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Mělníku. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Mělníku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Mělníku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Mělníku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Mělníku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Mělníku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.