EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Mělník

Vyklízení Mělník

Vyklízení Mělník

Vyklízení Mělník - V Mělníku a jeho širokém okolí poskytujeme kompletní a profesionální vyklízecí služby pod záštitou značkové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Nejen v Mělníku, ale v celém Středočeském kraji dnes a denně zajišťuje kvalitní vyklízení bytů, vyklízení domků, vyklízení chat i chalup. Nepřetržitě 24 hodin denně poskytujeme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení firemních prostor, vyklízení skladů, vyklízení sklepů, půd a podkroví.
Z veškerých bytových i nebytových prostor vyklízíme a likvidujeme všechny druhy materiálů, jako například dřevo, sutě, stavební materiál, sklo, látky, papíry, plasty, ale i pneumatiky. Vyklízecí práce poskytují vždy zkušení a spolehliví pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.
Své požadavky na vyklízení nemovitostí můžete zadávat kdykoli online na našich webových stránkách v objednávkovém formuláři nebo zavoláním na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Všichni naši pracovníci se vám budou nejen v Mělníku plně věnovat, a budou se maximálně snažit, aby byly vaše požadavky na vyklízecí práce stoprocentně splněny.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Mělníku, ale i při vyklízení v celém okrese Mělník! Nenabízíme levné vyklízení v Mělníku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Mělníku. Před vyklízením v Mělníku nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Mělníku si prohlédněte náš ceník vyklízení Mělník (viz vyklízení Mělník ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Mělníku zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Mělník

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Mělníku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Mělníku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Mělníku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Mělníku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Mělníku. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Mělníku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Mělníku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Mělníku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Mělníku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Mělníku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook