Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Olomouc

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ OLOMOUC

Vyklízení Olomouc - Jak v Olomouci, tak na celém území Olomoucka vám zajistíme a poskytneme kompletní profesionální stěhovací a vyklízecí služby. Veškeré vyklízecí práce zajišťujeme pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zásluhou této značky vám bude vždy zajištěn vysoký a neměnný standard služeb při vyklízení bytových i nebytových jednotek, při vyklízení rodinných domů, při vyklízení a likvidaci pozůstalostí nebo například při vyklízení sklepů, půd a garáží.

Vyklízíme chaty i chalupy, vyklízíme pozemky, vyklízíme nemovitosti před rekonstrukcí. Veškeré vyklízecí práce v Olomouci zajišťujeme a poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Vyklízíme a likvidujeme běžný nábytek, nepotřebné osobní věci, porcelán, elektrozařízení, kuchyňské spotřebiče, sutě, papíry, plasty, ale rozebereme a zlikvidujeme i nadrozměrné předměty či stroje.

Kdykoli budete na Olomoucku potřebovat zajistit jakýkoli druh vyklízení a vyklízecích prací, kontaktujte naši společnost EXTRA VYKLÍZENÍ na telefonním čísle 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Naši technici vám zajistí celý proces vyklízení a následné likvidace. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Olomouci, ale i při vyklízení v celém okrese Olomouc! Nenabízíme levné vyklízení v Olomouci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Olomouci.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Olomouci, ale i při vyklízení v celém okrese Olomouc! Nenabízíme levné vyklízení v Olomouci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Olomouci.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Olomouci zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Olomouc

    Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Olomouci od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Olomouci. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Olomouci. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Olomouci byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Olomouci byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Olomouci, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Olomouci. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Olomouci, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Olomouci, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Olomouci. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt