EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Olomouc

Vyklízení Olomouc

Vyklízení Olomouc

Vyklízení Olomouc - Jak v Olomouci, tak na celém území Olomoucka vám zajistíme a poskytneme kompletní profesionální stěhovací a vyklízecí služby. Veškeré vyklízecí práce zajišťujeme pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zásluhou této značky vám bude vždy zajištěn vysoký a neměnný standard služeb při vyklízení bytových i nebytových jednotek, při vyklízení rodinných domů, při vyklízení a likvidaci pozůstalostí nebo například při vyklízení sklepů, půd a garáží.
Vyklízíme chaty i chalupy, vyklízíme pozemky, vyklízíme nemovitosti před rekonstrukcí. Veškeré vyklízecí práce v Olomouci zajišťujeme a poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Vyklízíme a likvidujeme běžný nábytek, nepotřebné osobní věci, porcelán, elektrozařízení, kuchyňské spotřebiče, sutě, papíry, plasty, ale rozebereme a zlikvidujeme i nadrozměrné předměty či stroje.
Kdykoli budete na Olomoucku potřebovat zajistit jakýkoli druh vyklízení a vyklízecích prací, kontaktujte naši společnost EXTRA VYKLÍZENÍ na telefonním čísle 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Naši technici vám zajistí celý proces vyklízení a následné likvidace. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Olomouci, ale i při vyklízení v celém okrese Olomouc! Nenabízíme levné vyklízení v Olomouci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Olomouci. Před vyklízením v Olomouci nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Olomouci si prohlédněte náš ceník vyklízení Olomouc (viz vyklízení Olomouc ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Olomouci zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Olomouc

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Olomouci od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Olomouci. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Olomouci . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Olomouci byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Olomouci byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Olomouci, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Olomouci. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Olomouci, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Olomouci, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Olomouci. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook