Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 45, tento týden 87, tento měsíc 631, tento rok 631
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Chrudim

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Chrudim a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Chrudimi poskytne? Franchisová společnost EXTRA SLUŽBY působí v Chrudimi a jejím okolí již řadu let s poskytováním svých vyklízecích služeb. Dnes a denně vyklízíme rodinné domy, vyklízíme byty, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme chaty i chalupy. Kdykoli vám na požádání zajistíme a provedeme takzvané vyklízení na klíč. Zadejte pouze svůj požadavek a my se již o celý proces vyklízecích prací postaráme.

Co vyklízíme

Chcete vyklidit sklady? Chcete vyklidit domácnosti? Stačí zavolat na 800 66 88 88 nebo si vyplnit objednávkový formulář a naši technici se s vámi již sami zkontaktují a zajistí vám kompletní vyklízecí servis. Zajistíme vám veškeré obalové materiály i pytle. Zajistíme vám i potřebný počet kontejnerů na odpad a samozřejmě zajistíme i likvidaci vyklízených věcí.

Obraťte se na nás

Vyklízíme 24 hodin denně, a to veškeré bytové i nebytové prostory. Vyklízíme ale i pozemky, parcely a zahrady. Se společností EXTRA VYKLÍZENÍ máte jistotu, že daný druh vyklízení proběhne vždy podle předchozí dohody. Jsme spolehliví, jsme zkušení, jsme pracovití. Kdykoli si v Chrudimi objednejte naše vyklízecí práce a přesvědčte se o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Chrudim

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Chrudimi, ale i v celém okrese Chrudim! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Chrudimi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Chrudim ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Chrudimi zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Chrudimi od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Chrudimi. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Chrudimi . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Chrudimi byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Chrudimi byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Chrudimi, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Chrudimi. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Chrudimi, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Chrudimi, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Chrudimi. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.