Objednat

Stěhování Jičín, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Jičín a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Jičíně poskytne? Vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení chalup i chat, vyklízení sklepů, půd, garáží, kanceláří, archivů, rezidencí i celých firem vám v Jičíně a celém okolí zajistí a poskytne značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Nejen v Jičíně, ale na celém Jičínsku vám neomezeně poskytneme ty nejkvalitnější vyklízecí práce. Nepřetržitě, 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků vyklízíme domácnosti i pozemky.

Co vyklízíme

Veškeré vyklízení nebo například likvidace pozůstalostí vám zajistíme i na klíč. Zadejte nám jen svůj požadavek a o nic jiného se už nemusíte starat. O vše se postaráme za vás. Vyklidíme běžný nábytek, ale i nestandartní předměty, stavební materiál, elektroniku, domácí spotřebiče, porcelán, sklo i nepotřebné pneumatiky. Samozřejmostí je zajištění ekologické likvidace.

Obraťte se na nás

Komplexní vyklízecí servis zajišťujeme pro soukromé osoby i obchodní společnosti. Specialisté ze společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ jsou tu denně pro vás. Kdykoli zavolejte nebo si objednejte vyklízení v našem objednávkovém formuláři. Naši technici vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces vyklízení. Při jakémkoli druhu vyklízecích prací se o vás v Jičíně dobře postaráme.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Jičín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Jičíně, ale i v celém okrese Jičín! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Jičíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jičíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Jičíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Jičíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Jičín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jičíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jičíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jičíně. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jičíně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Jičíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jičíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jičíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jičíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jičíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Jičíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.