Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 84, tento měsíc 384, tento rok 384
Objednat

Vyklízení Jičín

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Jičín a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Jičíně poskytne? Vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení chalup i chat, vyklízení sklepů, půd, garáží, kanceláří, archivů, rezidencí i celých firem vám v Jičíně a celém okolí zajistí a poskytne značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Nejen v Jičíně, ale na celém Jičínsku vám neomezeně poskytneme ty nejkvalitnější vyklízecí práce. Nepřetržitě, 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků vyklízíme domácnosti i pozemky.
Veškeré vyklízení nebo například likvidace pozůstalostí vám zajistíme i na klíč. Zadejte nám jen svůj požadavek a o nic jiného se už nemusíte starat. O vše se postaráme za vás. Vyklidíme běžný nábytek, ale i nestandartní předměty, stavební materiál, elektroniku, domácí spotřebiče, porcelán, sklo i nepotřebné pneumatiky. Samozřejmostí je zajištění ekologické likvidace.
Komplexní vyklízecí servis zajišťujeme pro soukromé osoby i obchodní společnosti. Specialisté ze společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ jsou tu denně pro vás. Kdykoli zavolejte nebo si objednejte vyklízení v našem objednávkovém formuláři. Naši technici vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces vyklízení. Při jakémkoli druhu vyklízecích prací se o vás v Jičíně dobře postaráme.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Jičíně, ale i v celém okrese Jičín! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Jičíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Jičín ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jičíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com