EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Jičín

Vyklízení Jičín

Vyklízení Jičín

Vyklízení Jičín - Vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení chalup i chat, vyklízení sklepů, půd, garáží, kanceláří, archivů, rezidencí i celých firem vám v Jičíně a celém okolí zajistí a poskytne značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Nejen v Jičíně, ale na celém Jičínsku vám neomezeně poskytneme ty nejkvalitnější vyklízecí práce. Nepřetržitě, 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků vyklízíme domácnosti i pozemky.
Veškeré vyklízení nebo například likvidace pozůstalostí vám zajistíme i na klíč. Zadejte nám jen svůj požadavek a o nic jiného se už nemusíte starat. O vše se postaráme za vás. Vyklidíme běžný nábytek, ale i nestandartní předměty, stavební materiál, elektroniku, domácí spotřebiče, porcelán, sklo i nepotřebné pneumatiky. Samozřejmostí je zajištění ekologické likvidace.
Komplexní vyklízecí servis zajišťujeme pro soukromé osoby i obchodní společnosti. Specialisté ze společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ jsou tu denně pro vás. Kdykoli zavolejte nebo si objednejte vyklízení v našem objednávkovém formuláři. Naši technici vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces vyklízení. Při jakémkoli druhu vyklízecích prací se o vás v Jičíně dobře postaráme.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Jičíně, ale i při vyklízení v celém okrese Jičín! Nenabízíme levné vyklízení v Jičíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Jičíně. Před vyklízením v Jičíně nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Jičíně si prohlédněte náš ceník vyklízení Jičín (viz vyklízení Jičín ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jičíně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Jičín

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jičíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jičíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jičíně. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jičíně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Jičíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jičíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jičíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jičíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jičíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Jičíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook