Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 45, tento týden 87, tento měsíc 631, tento rok 631
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Praha-východ

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení v okrese Praha-východ a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze-východ poskytne? Již řadu let poskytujeme profesionální vyklízecí služby na celém území Praha-východ. Pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY nabízíme na Praze-východ ty nejkvalitnější a nejspolehlivější vyklízení práce. Své vyklízecí služby vám poskytneme kdykoli, 24 hodin denně včetně svátků i víkendů. 365 dní v roce jsme schopni vám vyklidit libovolné nemovitosti.

Co vyklízíme

Zajišťujeme nejen standardní vyklízecí práce, jako je například vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení půd nebo vyklízení domů. Zajišťujeme i vyklízení velkých zemědělských usedlostí, vyklízení stavebního materiálu ze staveb, vyklízení pozemků nebo vyklízení velkých skladů a provozoven. Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ se vám vždy postará o celý proces všech vyklízecích prací, včetně likvidace.

Obraťte se na nás

V Praze-východ vám vyklidíme nejen dřevěný a kovový nábytek, ale vyklidíme veškeré druhy materiálů a předmětů, jako například porcelán, skleněné nádobí, elektroniku, kuchyňské spotřebiče, knihy, dekoraci, garnýže, zahradní nábytek, výrobní stroje, plasty, papír, pneumatiky nebo sutě. Přesvědčte se sami o naší profesionalitě a spolehlivosti a objednejte si u nás libovolný druh vyklízecích prací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha-východ

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze-východ, ale i v celém okrese Praha-východ! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze-východ, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha-východ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze-východ zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si na Praze-východ zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze-východ. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze-východ . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze-východ byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze-východ byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze-východ, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze-východ, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze-východ, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze-východ. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze-východ. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze-východ od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.