EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Uherské Hradiště

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Uherském Hradišti a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? V Uherském Hradišti a jeho okolí vám zajistíme kompletní a spolehlivý vyklízecí servis, pod značkou prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální a kvalitní služby od profesionálních pracovníků, 24 hodin denně, víkendy i svátky bez jakýchkoli příplatků. Nabízíme trvale příznivé ceny pro celý Zlínský kraj na základě našeho ceníku vyklízecích prací.
Dnes a denně v Uherském Hradišti zajišťujeme vyklízení sklepů, vyklízení garáží, vyklízení domácností, vyklízení chat a chalup, ale také vyklízení různých nemovitostí před rekonstrukcí. Taktéž vyklidíme nemovitosti po rekonstrukci, ze kterých odvezeme a vyklidíme stavební materiál nebo například suť. Vyklízíme a likvidujeme veškeré možné druhy materiálů a odpadů.
Budeme velmi potěšeni, pokud si společnost EXTRA VYKLÍZENÍ vyberete, jakožto svého dodavatele vyklízecích služeb bytových či nebytových prostor v Uherském Hradišti. Vždy se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc a splnit všechny vaše požadavky týkající se vyklízecích prací.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Uherském Hradišti, ale i v celém okrese Uherské Hradiště! Nenabízíme levné vyklízení v Uherském Hradišti, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Uherské Hradiště ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Uherském Hradišti zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook