EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Zlín

Vyklízení Zlín

Vyklízení Zlín

Profesionálně a kvalitně vám ve Zlíně zajistí a poskytne jakékoli vyklízení bytových i nebytových prostor franchisová síť odborníků na vyklízení s názvem EXTRA SLUŽBY. V celém Zlínském kraji vám 24 hodin denně nabízíme naše služby vyklízení skladů, vyklízené firem a kanceláří, ale i vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení domácností nebo vyklízení sklepů, vyklízení bytů, domů či podkroví.

Vyklízíme a likvidujeme veškeré možné materiály a věci, jako například nábytek, kuchyňské linky, sedací soupravy, nepotřebné drobnosti, nádobí, knihy, elektroniku, poničené věci, staré obrazy, kuchyňské spotřebiče či zahradní nábytek. Vyklízíme i nadměrné předměty, těžká břemena, stroje, ale zajistíme vám i vyklizení stavebního materiálu a sutí.

Součástí našich služeb je osobní prohlídka vyklízených prostor naším odborným technikem a samozřejmě dodání veškerých obalových materiálů a pytlů na odpad. Bude-li si to situace vyžadovat, zajistíme i přistavení vhodného kontejneru na odpady. Náš tým společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ má dlouholeté zkušenosti s vyklízením a každý pracovník absolvuje pravidelná školení, aby byla zajištěna stoprocentní péče o naše klienty. Se sítí EXTRA VYKLÍZENÍ získáváte ve Zlíně jistotu kvality a spokojenosti při zajištění veškerých vyklízecích prací.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Zlíně, ale i při vyklízení v celém okrese Zlín! Nenabízíme levné vyklízení ve Zlíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Zlíně.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Zlíně, ale i při vyklízení v celém okrese Zlín! Nenabízíme levné vyklízení ve Zlíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Zlíně.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Zlíně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook