Objednat

Stěhování Zlín, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Zlín a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Zlíně poskytne? Profesionálně a kvalitně vám ve Zlíně zajistí a poskytne jakékoli vyklízení bytových i nebytových prostor franchisová síť odborníků na vyklízení s názvem EXTRA SLUŽBY. V celém Zlínském kraji vám 24 hodin denně nabízíme naše služby vyklízení skladů, vyklízené firem a kanceláří, ale i vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení domácností nebo vyklízení sklepů, vyklízení bytů, domů či podkroví.

Co vyklízíme

Vyklízíme a likvidujeme veškeré možné materiály a věci, jako například nábytek, kuchyňské linky, sedací soupravy, nepotřebné drobnosti, nádobí, knihy, elektroniku, poničené věci, staré obrazy, kuchyňské spotřebiče či zahradní nábytek. Vyklízíme i nadměrné předměty, těžká břemena, stroje, ale zajistíme vám i vyklizení stavebního materiálu a sutí.

Obraťte se na nás

Součástí našich služeb je osobní prohlídka vyklízených prostor naším odborným technikem a samozřejmě dodání veškerých obalových materiálů a pytlů na odpad. Bude-li si to situace vyžadovat, zajistíme i přistavení vhodného kontejneru na odpady. Náš tým společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ má dlouholeté zkušenosti s vyklízením a každý pracovník absolvuje pravidelná školení, aby byla zajištěna stoprocentní péče o naše klienty. Se sítí EXTRA VYKLÍZENÍ získáváte ve Zlíně jistotu kvality a spokojenosti při zajištění veškerých vyklízecích prací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Zlín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení ve Zlíně, ale i v celém okrese Zlín! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Zlíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Zlín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Zlíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Zlíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Zlíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Zlín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Zlíně. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Zlíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Zlíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Zlíně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Zlíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení ve Zlíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Zlíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Zlíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Zlíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Zlíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.