EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Zlín

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení ve Zlíně a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Profesionálně a kvalitně vám ve Zlíně zajistí a poskytne jakékoli vyklízení bytových i nebytových prostor franchisová síť odborníků na vyklízení s názvem EXTRA SLUŽBY. V celém Zlínském kraji vám 24 hodin denně nabízíme naše služby vyklízení skladů, vyklízené firem a kanceláří, ale i vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení domácností nebo vyklízení sklepů, vyklízení bytů, domů či podkroví.
Vyklízíme a likvidujeme veškeré možné materiály a věci, jako například nábytek, kuchyňské linky, sedací soupravy, nepotřebné drobnosti, nádobí, knihy, elektroniku, poničené věci, staré obrazy, kuchyňské spotřebiče či zahradní nábytek. Vyklízíme i nadměrné předměty, těžká břemena, stroje, ale zajistíme vám i vyklizení stavebního materiálu a sutí.
Součástí našich služeb je osobní prohlídka vyklízených prostor naším odborným technikem a samozřejmě dodání veškerých obalových materiálů a pytlů na odpad. Bude-li si to situace vyžadovat, zajistíme i přistavení vhodného kontejneru na odpady. Náš tým společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ má dlouholeté zkušenosti s vyklízením a každý pracovník absolvuje pravidelná školení, aby byla zajištěna stoprocentní péče o naše klienty. Se sítí EXTRA VYKLÍZENÍ získáváte ve Zlíně jistotu kvality a spokojenosti při zajištění veškerých vyklízecích prací.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Zlíně, ale i v celém okrese Zlín! Nenabízíme levné vyklízení ve Zlíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Zlín ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Zlíně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook