Objednat

Stěhování Česká Lípa, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Česká Lípa a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v České Lípě poskytne? Profesionální vyklízecí služby vám nabízí franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ v celé České Lípě i blízkém okolí. V České Lípě vám vyklidíme bytové i nebytové prostory. Veškeré vyklízecí práce zajišťujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Kromě vyklízení domácností vám samozřejmě zajistíme i kompletní stěhovací služby.

Co vyklízíme

Veškeré vyklízecí práce jsou poskytovány zkušenými pracovníky, kteří jsou velmi zkušení při vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení chat i chalup, ale i při vyklízení sklepů či garáží. Vyklízení zajišťujeme nejen pro fyzické osoby, ale pro podnikatele vyklízíme například kanceláře, vyklízíme sklady, haly i celé firmy.

Obraťte se na nás

Jakoukoli poptávku po vyklízecích službách můžete kdykoli provést z pohodlí svého domova prostřednictvím objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88. Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám v České Lípě i celém Libereckém kraji zajistíme rychlý a kvalitní vyklízecí servis.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Česká Lípa

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v České Lípě, ale i v celém okrese Česká Lípa! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v České Lípě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Česká Lípa ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České Lípě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v České Lípě zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České Lípě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Česká Lípa vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v České Lípě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v České Lípě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v České Lípě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v České Lípě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v České Lípě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v České Lípě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v České Lípě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v České Lípě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v České Lípě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v České Lípě. Skutečně naprostá spokojenost.