EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Česká Lípa

Vyklízení Česká Lípa

Vyklízení Česká lípa

Vyklízení Česká lípa - Profesionální vyklízecí služby vám nabízí franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ v celé České Lípě i blízkém okolí. V České Lípě vám vyklidíme bytové i nebytové prostory. Veškeré vyklízecí práce zajišťujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Kromě vyklízení domácností vám samozřejmě zajistíme i kompletní stěhovací služby.
Veškeré vyklízecí práce jsou poskytovány zkušenými pracovníky, kteří jsou velmi zkušení při vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení chat i chalup, ale i při vyklízení sklepů či garáží. Vyklízení zajišťujeme nejen pro fyzické osoby, ale pro podnikatele vyklízíme například kanceláře, vyklízíme sklady, haly i celé firmy.
Jakoukoli poptávku po vyklízecích službách můžete kdykoli provést z pohodlí svého domova prostřednictvím objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88. Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám v České Lípě i celém Libereckém kraji zajistíme rychlý a kvalitní vyklízecí servis.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v České Lípě, ale i při vyklízení v celém okrese Česká Lípa! Nenabízíme levné vyklízení v České Lípě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v České Lípě. Před vyklízením v České Lípě nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v České Lípě si prohlédněte náš ceník vyklízení Česká Lípa (viz vyklízení Česká Lípa ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České Lípě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Česká Lípa

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v České Lípě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v České Lípě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v České Lípě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v České Lípě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v České Lípě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v České Lípě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v České Lípě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v České Lípě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v České Lípě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v České Lípě. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook