Objednat

Stěhování Opava, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Opava a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Opavě poskytne? Kdykoli budete v Opavě nebo jejím krásném okolí potřebovat zajistit a poskytnout kvalitní vyklízecí služby od spolehlivé společnosti, obraťte se na naši profesionální síť franchisantů EXTRA VYKLÍZENÍ. Vyklízíme domácnosti, vyklízíme rodinné domy, vyklízíme byty, vily, chaty i chalupy. Zajišťujeme kompletní vyklízecí služby při vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení pozemků, ale i při vyklízení skladů nebo vyklízení stavenišť.

Co vyklízíme

Vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů a předmětů. Vyklízíme nábytek, dekorace, porcelán, skleněné nádobí, knihy, nepotřebné hračky, kuchyňské spotřebiče, elektroniku, stroje, papíry, plasty i sutě. Vše, co si přejete zlikvidovat, naložíme a odvezeme do sběrných dvorů. Vyklízecí práce poskytujeme v Opavě 24 hodin denně.

Obraťte se na nás

Všechny vyklízecí činnosti vykonávají a poskytují pouze zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Své požadavky po našich vyklízecích službách si můžete kdykoli objednat přes náš objednávkový formulář nebo prostřednictvím centrální linky 800 66 88 88. Vždy uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli ten nejkvalitnější vyklízecí servis, a abyste se i vy, stali našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Opava

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Opavě, ale i v celém okrese Opava! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Opavě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Opava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Opavě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Opavě zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Opavě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Opava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Opavě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Opavě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Opavě. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Opavě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Opavě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Opavě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Opavě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Opavě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Opavě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Opavě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.