Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 9, tento týden 137, tento měsíc 437, tento rok 437
Objednat

Vyklízení Praha 9

800 66 88 88Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 9 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 9 poskytne? Jak na Praze 9, tak i v okolních pražských částech poskytujeme kvalitní a spolehlivé vyklízecí služby pod hlavičkou renomované franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zajistíme vám vyklizení domácností, vyklizení a likvidace pozůstalostí, vyklizení bytů, domů, garáží ale i vyklizení sklepů či půd. Vyklízíme veškeré tipy a druhy nemovitostí. Vyklízíme chaty i chalupy, vyklízíme stodoly i usedlosti. Své vyklízecí práce zajišťujeme nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Všechny své objednávky na vyklízení bytových a nebytových prostor můžete volat na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88 nebo si je můžete zadávat sami v našem jednoduchém a přehledném objednávkovém formuláři. Naši odborní technici se s vámi již sami spojí a připraví a naplánují celý proces vyklízení a následné likvidace.
Prostřednictvím naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám zajistíme dokonalé vyklizení nábytkových sestav, kuchyňských linek, porcelánu, elektroniky, kuchyňských spotřebičů, knih, rostlin, obrazů, ale trezorů, strojů, strojních zařízení a stavebního materiálu. Oslovte nás nezávaznou poptávkou a přesvědčte se sami o našich kvalitách při vyklízení nemovitostí na Praze 9.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze 9, ale i v celé městské části Praha 9! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 9, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Praha 9 ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 9 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 9. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 9 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 9 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 9 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 9, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 9, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 9, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 9. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 9. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 9 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.