EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení před rekonstrukcí Praha 9

Vyklízení před rekonstrukcí Praha 9

Vyklizení před rekonstrukcí na Praze 9 (devět)

Vyklizení před rekonstrukcí Praha 9 (devět) - Zakoupili jste na Praze 9 (devět) nemovitost, kterou chcete rekonstruovat, ale jelikož je plná nepořádku a harampádí, potřebujete ji nejprve vyklidit a připravit na rekonstrukci? Potřebujete zakoupenou nemovitost na Praze 9 (devět) vyklidit před plánovanou rekonstrukcí a postarat se o to, aby byla prázdná a připravená k zahájení stavebních úprav? Objednejte si vyklizení nemovitosti před plánovanou rekonstrukcí na Praze 9 (devět) od naší spolehlivé a zavedené společnosti EXTRA SLUŽBY. Již řadu let vyklízíme nejen na Praze 9 (devět), ale v celém okolí. Profesionálně se vám postaráme o vyklizení libovolně velké nemovitosti před plánovanou rekonstrukcí. Vyklízecí práce vám poskytneme v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. S námi se nemusíte o nic starat. Veškerý průběh vyklízení nemovitosti před rekonstrukcí či stavebními úpravami zajistíme a obstaráme za vás. Tento servis vám můžeme nabídnout na Praze 9 (devět) i v celém Praze.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení před rekonstrukcí na Praze 9 (devět), ale i při vyklizení před rekonstrukcí v celé městské části Praha 9 (devět)! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 9 (devět), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 9 (devět). Před vyklízením na Praze 9 (devět) nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb na Praze 9 (devět) si prohlédněte náš ceník vyklízení Praha 9 (devět) (viz vyklízení Praha 9 (devět) ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení před rekonstrukcí nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 9 (devět) zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení před rekonstrukcí Praha 9

Vyklízení našeho bytu před rekonstrukcí nám zajistila společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Děkujeme a minimálně na Praze 9 (devět) doporučujeme.Před měsícem jsme zakoupili starší nemovitost na Praze 9 (devět), kterou jsme chtěli zrekonstruovat. Před rekonstrukcí však bylo potřeba zajistit vyklizení, neboť byla plná starých předmětů, harampádí a nábytku. Za účelem vyklizení nemovitosti před rekonstrukcí jsme si na Praze 9 (devět) vybrali spol. EXTRA SLUŽBY. Byla nám poskytnuta skutečně prvotřídní práce odborníků, včetně zajištění přistavení kontejnerů na odpady a následné likvidace. Profesionální práci a přístup této společnosti rozhodně doporučujeme.Vyklízení domu před rekonstrukcí nám na Praze 9 (devět) zajistila společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Práce přes víkend pro ně nebyla žádný problém. Velmi oceňujeme tento přístup a profesionálně odvedenou práci.Chtěl by jsem velmi pochválit tuto společnost, neboť se mi kompletně postaral o vyklízení mé nově zakoupené nemovitosti EXTRA VYKLÍZENÍ určené k rekonstrukci. Téměř o nic jsem se nemusela starat, což pro mě bylo velkým přínosem. Rozhodně každému doporučuji využívat tuto společnost, určitě nebudete zklamáni.Již několikrát jsem potřeboval zajistit před rekonstrukcí vyklízení dané nemovitosti na Praze 9 (devět). Vždy jsem za tímto účelem vybral společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, neboť jejich profesionální přístup, rychlost práce a cena za vyklízení jsou bezkonkurenční. Určitě doporučuji každému vyzkoušet.Včerejší vyklízení bytu určeného k rekonstrukci proběhlo za pár hodin a naprosto bezchybně. Neumím si představit, že by jsem si na Praze 9 (devět) vybrala lepší společnost na vyklízení. Určitě budu využívat i nadále služeb této firmy.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook