Vyklízení a vyklízecí práce Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

Přímo sousedí s Pardubickým, Středočeským a Libereckým krajem, ale na severu i s polským Dolnoslezským vojvodstvím. V kraji žije přibližně 551 tisíc obyvatel, pro které naše společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje profesionální vyklízecí služby při vyklízení nejen domů a bytů, ale také garáží, skladů či firem. Pracujeme a poskytujeme vyklízení NON-STOP se zárukou kvalitně odvedené práce na celém území kraje, který má rozlohu 4 759 km2. Sídlo kraje se nachází v Hradci Králové, ve kterém žije více než 90 tisíc obyvatel a díky tomu je největším městem v kraji. Nachází se v něm gotická katedrála sv. Ducha, která společně se Starou radnicí a Bílou věží patří k dominantám města. Jedná se o univerzitní město, ve kterém se vyučuje na Univerzitě Hradce Králové, v některých fakultách Univerzity Karlovy, ale i Univerzity obrany. Uznávanou scénou, jež 4x vyhrála ocenění Divadlo roku, je Klicperovo divadlo. Mezi nejznámější letní festivaly konané v Královehradeckém Festival Parku patří bezpochyby Rock for People a Hip Hop Kemp.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Hradec Králové Okresním městem tohoto kraje je statutární město Hradec králové ležící na soutoku řek Labe a Orlice s téměř sto tisíci obyvateli. Celý okres je složen ze 104 obcí na jejich území lze libovolně objednávat vyklízecí služby a práce franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Hradecký okres má celkem skoro sto padesát tisíc obyvatel.

Chci vyklízet v Hradci Králové

Jičín Okres Jičín má každý asi spojen s loupežníkem Rumcajsem, který obýval v Řáholeckém lese. Okresním městem je Jičín, který leží v Jičínské pahorkatině a kterým protéká řeka Cidlina. Jičínský okres je složen ze 111 obcí ve kterých zajišťují veškeré vyklízecí práce pracovníci franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Jičíně

Náchod Náchod je okres nacházející se v Královéhradeckém kraji s celkovou rozlohou osmi set padesáti kilometrů čtverečných a s téměř sto jedenácti tisíci obyvatel. Okresním městem je Náchod, město, které bylo založeno již v první polovině 13 století. Spoustu let zde poskytuje své vyklízecí služby síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Náchodě

Rychnov nad Kněžnou Okresním městem je samozřejmě Rychnov nad Kněžnou, který se nachází v překrásném Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Tento okres sousedí s Polskou republikou. Jak v Rychnovském okrese, tak i v Polsku jsou poskytovány odborné vyklízecí práce společností EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Rychnově nad Kněžnou

Trutnov Město Trutnov, ležící v Krkonošském podhůří je okresním městem Trutnovského okresu, na jehož území jsou poskytované sítí EXTRA VYKLÍZENÍ profesionální vyklízecí služby a práce. Okres Trutnov je složen se sedmdesáti pěti obcí, které se nachází na rozloze téměř jeden tisíc dvě stě kilometrů čtverečných.

Chci vyklízet v Trutnově

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerAgapé cz, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U Myslivny 495/20, 500 08 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 2
PartnerCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 3