Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 42, tento měsíc 356, tento rok 4 808
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Pardubice

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Pardubice a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Pardubicích poskytne? Již řadu let vám prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajištujeme a poskytujeme profesionální vyklízecí a stěhovací služby v Pardubicích a jejich širokém okolí. V Pardubicích vyklízíme nejen domácnosti, ale vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory. Veškeré tyto vyklízecí práce vám vždy zajistí a poskytnou velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou šikovní, jsou ochotní, jsou to skuteční odborníci na vyklízení, a jsou oblečení ve žlutých stejnokrojích.

Co vyklízíme

24 hodin denně vám zajistíme vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení sklepů, vyklízení domácností, vyklízení bytů, vyklízení domů i vyklízení půd. Vyklízíme garáže i sklady. 365 dní v roce vám zajistíme vyklízení zemědělských usedlostí, vyklízení chat a chalup, vyklízení kanceláří, vyklízení ubytoven a hotelů, vyklízení restaurací, ale i vyklízení prodejen, škol, či školek. Nepřetržitě vyklízíme veškeré druhy nábytku, sklo, plasty, papíry, látky, ale i pneumatiky a starý stavební materiál. Vyklízíme a likvidujeme veškeré materiály, které vám překáží a které nechcete mít ve svých budovách, či na svých pozemcích.

Obraťte se na nás

Své požadavky na vyklízecí práce si můžete v Pardubicích objednávat pomocí online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. V co možná nejkratším termínu se vám ozvou naši technici ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ a celý proces vyklízení s vámi proberou a vše zajistí za vás. V případě vašeho zájmu vám automaticky zajistíme i demoliční práce dřevěných i zděných staveb. Bude nám ctí, pokud si nás zvolíte jakožto poskytovatele vyklízecích služeb a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Pardubice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Pardubicích, ale i v celém okrese Pardubice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Pardubicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Pardubice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Pardubicích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 3
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Rybitví 294, 533 54 Pardubice
počet franchisových licencí: 3
FranchisantAgapé cz, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U Myslivny 495/20, 500 08 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 2
FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Pardubicích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Pardubicích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Pardubicích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vaše vyklízecí služby v Pardubicích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Pardubicích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Pardubicích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Pardubicích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Pardubicích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Pardubicích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Pardubicích. Skutečně naprostá spokojenost.