Objednat

Stěhování Pardubice, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Pardubice a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Pardubicích poskytne? Již řadu let vám prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajištujeme a poskytujeme profesionální vyklízecí a stěhovací služby v Pardubicích a jejich širokém okolí. V Pardubicích vyklízíme nejen domácnosti, ale vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory. Veškeré tyto vyklízecí práce vám vždy zajistí a poskytnou velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou šikovní, jsou ochotní, jsou to skuteční odborníci na vyklízení, a jsou oblečení ve žlutých stejnokrojích.

Co vyklízíme

24 hodin denně vám zajistíme vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení sklepů, vyklízení domácností, vyklízení bytů, vyklízení domů i vyklízení půd. Vyklízíme garáže i sklady. 365 dní v roce vám zajistíme vyklízení zemědělských usedlostí, vyklízení chat a chalup, vyklízení kanceláří, vyklízení ubytoven a hotelů, vyklízení restaurací, ale i vyklízení prodejen, škol, či školek. Nepřetržitě vyklízíme veškeré druhy nábytku, sklo, plasty, papíry, látky, ale i pneumatiky a starý stavební materiál. Vyklízíme a likvidujeme veškeré materiály, které vám překáží a které nechcete mít ve svých budovách, či na svých pozemcích.

Obraťte se na nás

Své požadavky na vyklízecí práce si můžete v Pardubicích objednávat pomocí online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. V co možná nejkratším termínu se vám ozvou naši technici ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ a celý proces vyklízení s vámi proberou a vše zajistí za vás. V případě vašeho zájmu vám automaticky zajistíme i demoliční práce dřevěných i zděných staveb. Bude nám ctí, pokud si nás zvolíte jakožto poskytovatele vyklízecích služeb a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Pardubice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Pardubicích, ale i v celém okrese Pardubice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Pardubicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Pardubice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Pardubicích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Pardubicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Pardubicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Pardubice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Pardubicích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Pardubicích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Pardubicích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vaše vyklízecí služby v Pardubicích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Pardubicích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Pardubicích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Pardubicích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Pardubicích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Pardubicích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Pardubicích. Skutečně naprostá spokojenost.