Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 71, tento měsíc 385, tento rok 4 837
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Most

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Most a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Mostě poskytne? Vyklízecí služby v Mostě i celém širokém okolí Mostecka vám rychle a spolehlivě zajistí naše ověřená franchisová síť EXTRA SLUŽBY. 365 dní v roce vám zajistíme a poskytneme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení nábytku, vyklízení sklepů nebo například vyklízení kancelářských prostor či vyklízení firemních objektů.

Co vyklízíme

Pro všechny a vždy poskytujeme profesionální vyklízecí servis za jednotné ceny, uvedené neustále online v našem ceníku vyklízecích služeb. Vaše poptávky a objednávky vyklízecích činností vyřizujeme téměř okamžitě, a to nejen v Mostě, ale kompletně po celé České republice. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou spolehliví a vstřícní.

Obraťte se na nás

Vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů. Vyklidíme vám nábytek, porcelán, elektroniku, knihy, zahradní nábytek, kuchyňské spotřebiče, kuchyňské linky, sedací soupravy, květiny, ale zlikvidujeme i trezory, stroje, suť nebo stavební materiál. Jakékoli vyklízení v Mostě vám stoprocentně a spolehlivě poskytnou profíci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Most

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Mostě, ale i v celém okrese Most! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Mostě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Most ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Mostě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Mostě. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Mostě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Mostě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Mostě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Mostě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Mostě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Mostě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Mostě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Mostě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Mostě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.