EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Praha 6

Vyklízení Praha 6

Vyklízení Praha 6

Vyklízení Praha 6 - Nejen na Praze 6, ale i v širokém okolí Prahy vyklízíme malé i velké domácnosti. Vyklízíme všechny bytové a nebytové prostory, jakožto profesionálové, kteří poskytují veškeré své vyklízecí práce pod záštitou kvalitní a prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vždy a všude jsme 24 hodin denně připraveni zajistit vám veškerý servis, související s vyklízením neomezeně velkých objektů.
Všichni naši členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám kdykoli poskytnou vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepa, vyklízení půdy, ale i vyklizení kanceláří nebo vyklizení domů a vil. Spolehlivě se vám postaráme o vyklízení obchodů a prodejen. Vyklidíme vám i ubytovny či jiná ubytovací zařízení. Vyklidíme vám nepořádek či nepotřebné věci a předměty v rekreačních objektech, ale vyklidíme i stodoly a usedlosti.
Veškeré své objednávky na vyklízení nábytku nebo na vyklízení nemovitostí můžete zadávat v našem online objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím centrální linky 800 66 88 88. Vyklidíme a zlikvidujeme veškeré druhy materiálů, jako je například dřevo, kovy, plasty, papíry, sklo, stavební materiály nebo gumu a látky. Vyklízíme neomezeně velké předměty, stroje a zařízení. Využijte v Praze 6 našich vyklízecích služeb, a sami se přesvědčte o dokonalosti námi poskytovaného servisu vyklízení.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Praze 6, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 6! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 6, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 6. Před vyklízením na Praze 6 nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb na Praze 6 si prohlédněte náš ceník vyklízení Praha 6 (viz vyklízení Praha 6 ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 6 zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Praha 6

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 6. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 6 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 6 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 6 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 6, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 6, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 6, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 6. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 6. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 6 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook