Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 10, tento týden 152, tento měsíc 86, tento rok 5 756
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Praha 6

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 6 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 6 poskytne? Nejen na Praze 6, ale i v širokém okolí Prahy vyklízíme malé i velké domácnosti. Vyklízíme všechny bytové a nebytové prostory, jakožto profesionálové, kteří poskytují veškeré své vyklízecí práce pod záštitou kvalitní a prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vždy a všude jsme 24 hodin denně připraveni zajistit vám veškerý servis, související s vyklízením neomezeně velkých objektů.

Co vyklízíme

Všichni naši členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám kdykoli poskytnou vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepa, vyklízení půdy, ale i vyklizení kanceláří nebo vyklizení domů a vil. Spolehlivě se vám postaráme o vyklízení obchodů a prodejen. Vyklidíme vám i ubytovny či jiná ubytovací zařízení. Vyklidíme vám nepořádek či nepotřebné věci a předměty v rekreačních objektech, ale vyklidíme i stodoly a usedlosti.

Obraťte se na nás

Veškeré své objednávky na vyklízení nábytku nebo na vyklízení nemovitostí můžete zadávat v našem online objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím centrální linky 800 66 88 88. Vyklidíme a zlikvidujeme veškeré druhy materiálů, jako je například dřevo, kovy, plasty, papíry, sklo, stavební materiály nebo gumu a látky. Vyklízíme neomezeně velké předměty, stroje a zařízení. Využijte v Praze 6 našich vyklízecích služeb, a sami se přesvědčte o dokonalosti námi poskytovaného servisu vyklízení.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha 6

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze 6, ale i v celé městské části Praha 6! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 6, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha 6 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 6 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1
FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerPatrik Dostál
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Lodžská 467/18, 181 00 Praha 8
PartnerDavid Krbec
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Proutěná 428/26, 149 00 Praha-Újezd
PartnerFrantišek Rochl
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Sokolovská 428/130, 186 00 Praha 8

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 6. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 6 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 6 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 6 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 6, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 6, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 6, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 6. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 6. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 6 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.