Objednat

Stěhování Hradec Králové, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Hradec Králové a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Hradci Králové poskytne? Kdykoli, 24 hodin denně vám v Hradci Králové a jeho okolí zajistíme a poskytneme kompletní a profesionální vyklízecí služby. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme pod ochrannou značkou kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Jakékoli vyklízení domácností, vyklízení pozemků, vyklízení ubytoven a hotelů, vyklízení prodejen a obchodů, vyklízení restaurací a hospod, ale i vyklízení firem vám poskytnou velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. A stejně tak vám poskytnou i stěhovací služby.

Co vyklízíme

Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme kanceláře, vyklízíme byty i domy, vyklízíme sklepy i podkroví. Vyklidíme vám garáže, vyklidíme i sklady. Vždy se vám za stejných a přehledných cenových podmínek postaráme o jakékoli vyklízení bytových i nebytových prostor. Před každým vyklízením vám samozřejmě v případě zájmu zajistíme prohlídku vyklízených prostor naším odborným technikem.

Obraťte se na nás

Zajistíme a dodáme veškeré potřebné obalové materiály, pytle i krabice. V případě potřeby zajistíme i přistavení kontejneru určeného na odpad. Zlikvidujeme, naložíme a odvezeme veškeré druhy odpadu, jako například sklo, dřevo, železo, plasty, papíry, látky, stavební materiál i pneumatiky. Veškeré objednávky našich vyklízecích služeb můžete uskutečnit prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo pomocí naší centrální linky 800 66 88 88. V Hradci Králové a jeho okolí nabízí síť EXTRA VYKLÍZENÍ ty nejkvalitnější vyklízecí práce.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Hradec Králové

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Hradci Králové, ale i v celém okrese Hradec Králové! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Hradci Králové, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Hradec Králové ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Hradci Králové zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Hradci Králové zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Hradci Králové řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Hradec Králové vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Hradci Králové . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Hradci Králové byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Hradci Králové byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Hradci Králové, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Hradci Králové. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Hradci Králové, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Hradci Králové, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Hradci Králové. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Hradci Králové. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Hradci Králové od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.