Stěhování Evropská unie, vyklízení a vyklízecí práce

Evropská unie

Je to politicko-ekonomická unie, jejímž cílem je zlepšování spolupráce mezi státy Evropy. Evropská unie byla založena v roce 1993. Jejími zakladateli byly státy Francie, Itálie, Lucembursko, Belgie, Nizozemí a v té době Západní Německo. V současnosti se Evropská unie skládá z 27 členských států. Sídlem EU je město Brusel s budovou zvanou Berlaymont. V Bruselu sídlí i Evropská rada i Rada Evropské unie. Evropský parlament má potom sídlo ve městě Štrasburk a Evropská centrální banka má sídlo v německém Frankfurtu nad Mohanem. Evropská unie zasahuje na území o celkové rozloze skoro čtyři a půl milionu kilometrů čtverečných, přičemž ve všech členských státech žije dohromady téměř čtyři sta padesát milionů obyvatel. Evropská unie má jednu z nejvyšších životních úrovní na světě. Hned po Číně je EU druhým největším světovým vývozcem. V 19 zemí je oficiální platící měnou euro. Ve všech členských státech Evropské unie operují a poskytují své vyklízecí služby členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Státy

Zvolte stát, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Česká republika Česká republika je překrásnou středoevropskou zemí, jejímž hlavním městem je město Praha. Česká republika je od roku 2004 členem Evropské unie. Na ploše necelým 80 000 kilometrů čtverečných žije zhruba deset a půl milionů obyvatel. Na celém území Česka lze objednávat a využívat vyklízecích služeb poskytovaných profesionální franchisovou společností EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v České republice

Slovensko Slovenská republika je jedním ze členů Evropské unie. Je to stát, ve kterém se bez problému Češi domluví, neboť jazyk je velmi podobný. Co se týče dopravy, má Slovensko velmi moderní strukturu dopravních sítí. Nejsilnějším zastoupením pracovní síly má sektor služeb. Proto právě na Slovensku poskytují své stěhovací a vyklízecí služby i členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Slovensku