Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 21, tento týden 21, tento měsíc 309, tento rok 4 589

Vyklízení a vyklízecí práce Evropská unie

Evropská unie

Je to politicko-ekonomická unie, jejímž cílem je zlepšování spolupráce mezi státy Evropy. Evropská unie byla založena v roce 1993. Jejími zakladateli byly státy Francie, Itálie, Lucembursko, Belgie, Nizozemí a v té době Západní Německo. V současnosti se Evropská unie skládá z 27 členských států. Sídlem EU je město Brusel s budovou zvanou Berlaymont. V Bruselu sídlí i Evropská rada i Rada Evropské unie. Evropský parlament má potom sídlo ve městě Štrasburk a Evropská centrální banka má sídlo v německém Frankfurtu nad Mohanem. Evropská unie zasahuje na území o celkové rozloze skoro čtyři a půl milionu kilometrů čtverečných, přičemž ve všech členských státech žije dohromady téměř čtyři sta padesát milionů obyvatel. Evropská unie má jednu z nejvyšších životních úrovní na světě. Hned po Číně je EU druhým největším světovým vývozcem. V 19 zemí je oficiální platící měnou euro. Ve všech členských státech Evropské unie operují a poskytují své vyklízecí služby členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Okresy

Zvolte lokalitu, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Česká republika Česká republika je překrásnou středoevropskou zemí, jejímž hlavním městem je město Praha. Česká republika je od roku 2004 členem Evropské unie. Na ploše necelým 80 000 kilometrů čtverečných žije zhruba deset a půl milionů obyvatel. Na celém území Česka lze objednávat a využívat vyklízecích služeb poskytovaných profesionální franchisovou společností EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v České republice