Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 84, tento měsíc 384, tento rok 384
Objednat

Vyklízení Plzeň-sever

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení v okrese Plzeň-sever a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Plzni-severu poskytne? Nejen na Plzni-severu, ale kompletně po celém jeho okolí vám zajistíme kompletní, profesionální a spolehlivé vyklízecí služby, včetně ekologické likvidace odpadu a demontáže nepotřebného nábytku. Veškeré vyklízecí práce jsou poskytovány pod společnou ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Zásluhou této značky vám zajistíme neměnný a prvotřídní standard vyklízecích prací při vyklízení bytů, domů, baráků, půd a sklepů, činžovních domů, kancelářských prostor, nebo různých firemních objektů. Vyklízíme hotely i ubytovny, hospody, bary a restaurace. Likvidujeme a odvážíme veškeré materiály, drobné předměty, látky, sklo, nábytek, plasty, pneumatiky, ale například vyklízíme i stavební materiál a sutě.
Veškeré naše práce poskytujeme 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás na Plzni-severu jistotou kvality a spolehlivosti, při poskytování veškerých druhů poskytovaných služeb. Objednejte si u nás libovolný druh vyklízení nemovitostí či jiných objektů a přesvědčte se sami o našich kvalitách.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Plzni-severu, ale i v celém okrese Plzeň-sever! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Plzni-severu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Plzeň-sever ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Plzni-severu zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Přejete si na Plzni-severu zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Plzni-severu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com