EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Plzeň-sever

Vyklízení Plzeň-sever

Vyklízení Plzeň-sever

Vyklízení Plzeň-sever - Nejen na Plzni-severu, ale kompletně po celém jeho okolí vám zajistíme kompletní, profesionální a spolehlivé vyklízecí služby, včetně ekologické likvidace odpadu a demontáže nepotřebného nábytku. Vyklízení a veškeré vyklízecí práce jsou poskytovány pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Zásluhou této značky vám zajistíme neměnný a prvotřídní standard vyklízecích prací při vyklízení bytů, vyklízení domů, baráků, vyklízení půd a sklepů, činžovních domů, vyklízení kancelářských prostor nebo firemních objektů. Vyklízíme hotely i ubytovny, vyklízíme i bary a restaurace. Likvidujeme a vyklízíme veškeré materiály, drobné předměty, látky, sklo, nábytek, plasty, pneumatiky, ale například vyklízíme i stavební materiál a sutě.
Vyklízecí práce poskytujeme 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás na Plzni-severu jistotou kvality a spolehlivosti, při poskytování veškerých druhů vyklízecích služeb. Objednejte si u nás libovolný druh vyklízení nemovitostí a přesvědčte se sami o našich kvalitách.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Plzni-severu, ale i při vyklízení v celém okrese Plzeň-sever! Nenabízíme levné vyklízení na Plzni-severu, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Plzni-severu. Před vyklízením na Plzni-severu nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb na Plzni-severu si prohlédněte náš ceník vyklízení Plzeň-sever (viz vyklízení Plzeň-sever ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Plzni-severu zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Přejete si uklidit a hledáte na Plzni-severu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-severu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Plzeň-sever

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Plzni-severu. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Plzni-severu . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Plzni-severu byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Plzni-severu byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Plzni-severu, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Plzni-severu, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Plzni-severu, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Plzni-severu od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vyklízení na Plzni-severu. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Plzni-severu. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook