Objednat

Stěhování Praha 5, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 5 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 5 poskytne? 24 hodin denně, 365 dní v roce zajišťujeme a poskytujeme kompletní vyklízecí servis po Praze 5. Jsme profesionálové, kteří poskytují veškeré vyklízecí práce pod záštitou renomované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme veškeré bytové a nebytové prostory. Vyklízíme domácnosti. Vyklízíme firmy a společnosti. Každému na základě jeho objednávky zajistíme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepa, vyklízení podkroví či půdy, vyklízení domu i bytu.

Co vyklízíme

Vyklízíme i rekreační objekty a zemědělské usedlosti. Vyklízíme ubytovny i hotely. Vyklízíme restaurace i hospody. Vyklízíme a likvidujeme nábytek, kuchyňské linky, elektroniku i spotřebiče. Vyklízíme stavební materiály i sutě. Zajistíme vám vyklizení pozemku či parcely. Ani vyklizení obchodu či prodejny pro nás není žádný problém. Jsme zkušení, jsme proškolení, jsme vybavení.

Obraťte se na nás

Před samotným vyklízením vám kdykoli na základě vašeho požadavku zašleme na osobní prohlídku našeho odborného technika, aby stanovil rozsah vyklízecích prací a vytvořil vám nezávaznou cenovou nabídku na základě našeho ceníku vyklízení. Budeme velmi potěšeni, pokud i vy využijete vyklízecích služeb naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha 5

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení na Praze 5, ale i v celé městské části Praha 5! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 5, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha 5 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 5 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si na Praze 5 zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Praze 5 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Praha 5 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 5. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 5 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 5 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 5 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 5, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 5, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 5, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 5. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 5. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 5 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.