EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Praha 5

Vyklízení Praha 5

Vyklízení Praha 5

24 hodin denně, 365 dní v roce zajišťujeme a poskytujeme kompletní vyklízecí servis po Praze 5. Jsme profesionálové, kteří poskytují veškeré vyklízecí práce pod záštitou renomované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme veškeré bytové a nebytové prostory. Vyklízíme domácnosti. Vyklízíme firmy a společnosti. Každému na základě jeho objednávky zajistíme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepa, vyklízení podkroví či půdy, vyklízení domu i bytu.

Vyklízíme i rekreační objekty a zemědělské usedlosti. Vyklízíme ubytovny i hotely. Vyklízíme restaurace i hospody. Vyklízíme a likvidujeme nábytek, kuchyňské linky, elektroniku i spotřebiče. Vyklízíme stavební materiály i sutě. Zajistíme vám vyklizení pozemku či parcely. Ani vyklizení obchodu či prodejny pro nás není žádný problém. Jsme zkušení, jsme proškolení, jsme vybavení.

Před samotným vyklízením vám kdykoli na základě vašeho požadavku zašleme na osobní prohlídku našeho odborného technika, aby stanovil rozsah vyklízecích prací a vytvořil vám nezávaznou cenovou nabídku na základě našeho ceníku vyklízení. Budeme velmi potěšeni, pokud i vy využijete vyklízecích služeb naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Praze 5, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 5! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 5, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 5.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Praze 5, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 5! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 5, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 5.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 5 zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Praha 5

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 5. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 5. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 5 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 5 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 5, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 5, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 5, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 5. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 5. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 5 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook