Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 71, tento měsíc 385, tento rok 4 837
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Blansko

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Blansko a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Blansku poskytne? Profesionální franchisová síť EXTRA SLUŽBY poskytuje již řadu let kvalitní a spolehlivý vyklízecí servis v Blansku a jeho širokém okolí. Vždy se snažíme poskytnout vám kompletní vyklízecí servis, dle vašich potřeb a požadavků. Veškeré své stěhovací a vyklízecí služby poskytujeme nepřetržitě, 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Co vyklízíme

Kdykoli vám na základě vaší objednávky vyklidíme rodinné domy, vyklidíme byty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy i veškeré pozůstalosti. Vyklidíme bytové i nebytové prostory, vyklidíme celé firmy, kanceláře, vyklidíme chaty i chalupy. Zajistíme vyklízení a likvidaci odpadu ze škol i školek. Jakoukoli poptávku po vyklízecích prací zadejte v našem objednávkovém formuláři nebo na centrální lince 800 66 88 88.

Obraťte se na nás

Veškeré vyklízecí práce vám vždy zajistí a poskytnou naši odborníci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Vyklízíme nejen nemovitosti, ale likvidujeme i veškeré materiály, které máte na svých pozemcích a zahradách. Ekologická likvidace veškerých materiálů ve sběrných dvorech je samozřejmostí. Využijte v Blansku našich prvotřídních služeb a zbavte se veškerých starostí. Franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ je tu pro vás každý den se svými prvotřídními službami vyklízení.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Blansko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Blansku, ale i v celém okrese Blansko! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Blansku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Blansko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Blansku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantČestmír Adamac
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Černuc - Miletice 31, 273 24
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Blansku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Blansku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Blansku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Blansku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Blansku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Blansku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Blansku. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Blansku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Blansku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Blansku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.