EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Blansko

Vyklízení Blansko

Vyklízení Blansko

Vyklízení Blansko - Profesionální franchisová síť EXTRA SLUŽBY poskytuje již řadu let kvalitní a spolehlivý vyklízecí servis v Blansku a jeho širokém okolí. Vždy se snažíme poskytnout vám kompletní vyklízecí servis, dle vašich potřeb a požadavků. Veškeré své stěhovací a vyklízecí služby poskytujeme nepřetržitě, 24 hodin denně, 365 dní v roce.
Kdykoli vám na základě vaší objednávky vyklidíme rodinné domy, vyklidíme byty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy i veškeré pozůstalosti. Vyklidíme bytové i nebytové prostory, vyklidíme celé firmy, kanceláře, vyklidíme chaty i chalupy. Zajistíme vyklízení a likvidaci odpadu ze škol i školek. Jakoukoli poptávku po vyklízecích prací zadejte v našem objednávkovém formuláři nebo na centrální lince 800 66 88 88.
Veškeré vyklízecí práce vám vždy zajistí a poskytnou naši odborníci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Vyklízíme nejen nemovitosti, ale likvidujeme i veškeré materiály, které máte na svých pozemcích a zahradách. Ekologická likvidace veškerých materiálů ve sběrných dvorech je samozřejmostí. Využijte v Blansku našich prvotřídních služeb a zbavte se veškerých starostí. Franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ je tu pro vás každý den se svými prvotřídními službami vyklízení.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Blansku, ale i při vyklízení v celém okrese Blansko! Nenabízíme levné vyklízení v Blansku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Blansku. Před vyklízením v Blansku nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Blansku si prohlédněte náš ceník vyklízení Blansko (viz vyklízení Blansko ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Blansku zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Blansko

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Blansku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Blansku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Blansku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Blansku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Blansku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Blansku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Blansku. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Blansku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Blansku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Blansku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook