Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Kolín

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Kolín a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Kolíně poskytne? Pod záštitou kvalitní a prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Kolíně a celém jeho okolí zajistíme profesionální, odborné a spolehlivé stěhovací a vyklízecí služby. Jakýkoli den bez ohledu na víkendy nebo svátky vám vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme bytové jednotky, vyklidíme domy a zemědělské usedlosti. Vyklidíme sklepy, vyklidíme garáže, vyklidíme i chaty a chalupy.

Co vyklízíme

Vyklízení veškerých bytových a nebytových prostor vám zajistí a poskytnou zkušení a spolehliví pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Vyklidíme a zlikvidujeme jakékoli druhy materiálu. Vyklidíme nábytek, již nepotřebné osobní věci, papíry, elektrozařízení, kuchyňské spotřebiče, kuchyňské linky, knihy, porcelán, nádobí, sklo, zahradní nábytek, dekorace, ale i stavební materiály a suť.

Obraťte se na nás

Vždy a pro všechny pracujeme za jasně a přehledně daných cenových podmínek na základě našeho ceníku vyklízení, který je neustále zveřejněn online. Neúčtujeme žádné skryté poplatky či příplatky. Veškeré své objednávky můžete zadat z pohodlí svého domova prostřednictvím objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás v Kolíně jistota kvality a spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Kolín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Kolíně, ale i v celém okrese Kolín! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Kolíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Kolín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Kolíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Kolíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Kolíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Kolín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Kolíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Kolíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Kolíně. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Kolíně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Kolíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Kolíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Kolíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Kolíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Kolíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Kolíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.