Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 43, tento týden 85, tento měsíc 629, tento rok 629
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Praha 8

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 8 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 8 poskytne? Franchisová síť EXTRA SLUŽBY již řadu let zajišťuje a poskytuje na celém území Prahy 8 dokonalé a profesionální vyklízení bytových a nebytových prostor. Vyklízíme domácnosti, vyklízíme domy i byty, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti. Vyklízíme také sklepy a garáže, vyklízíme půdy i podkroví. Pro podnikatelské subjekty zajišťujeme vyklízení kanceláří, vyklízení firem, vyklízení skladů, ale také vyklízení prodejen, vyklízení restauračních zařízení nebo vyklízení ubytoven a pensionů.

Co vyklízíme

S naší sítí odborníků s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ jsme vyklidili již stovky domácností a nemovitostí. Veškeré vyklízecí práce vám vždy zajistí zkušení a proškolení pracovníci oblečeni ve žlutých stejnokrojích. Své služby poskytují tito odborníci nepřetržitě, 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků. Vyklízecí služby jsou poskytovány pro všechny na základě našeho jednoduchého a přehledného ceníku vyklízecích prací.

Obraťte se na nás

Vyklízíme i nestandardní objekty, jako jsou například obchodní domy, provozovny, výrobní haly, státní instituce, divadla, muzea, úřady, školky, školy či administrativní budovy. Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme vše, o co již nemáte zájem. EXTRA VYKLÍZENÍ je síť profesionálů, kteří vám vždy vyjdou vstříc, a udělají pro vás maximum, aby zajistili vaši spokojenost s našimi vyklízecími službami.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha 8

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze 8, ale i v celé městské části Praha 8! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 8, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha 8 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 8 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

Partnerstehovaniprahaking
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 8. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 8 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 8 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 8 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 8, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 8, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 8, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 8. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 8. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 8 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.