Stěhování Moravskoslezský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Moravskoslezský kraj

Z větší části ze svých 5 427 km2 leží v Českém Slezsku a na jeho území žije přibližně 1,2 milionu obyvatel. Nejvyšším pohořím je Hrubý Jeseník, ve kterém se nachází hora Praděd a na opačném konci kraje se nachází Moravskoslezské Beskydy s Lysou horou. Celý kraj je především spojován s průmyslovou částí Ostravska, ale nachází se v něm i cenné přírodní oblasti, mezi které patří především Beskydy, jež jsou největší chráněnou krajinnou oblastí v Česku, dále Jeseníky a Poodří. Kraj tvoří 6 okresů a sídlo se nachází v Ostravě, která má téměř 300 tisíc obyvatel. Už v dobách Rakousko-Uherska patřila oblast ostravsko-karvinské pánve, díky ložiskům černého uhlí a na ně vázaným hutním a dalším průmyslem, k nejdůležitějším průmyslovým oblastem. V roce 2012 byla na území Moravskoslezského kraje zprovozněna dálnice D1, která spojuje především Brno a Ostravu, ale také na území Polska pokračuje jako dálnice A1. V celém kraji působí naši franchisanti ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ a nabízejí všem obyvatelům a firmám vyklízecí práce, rychle, levně a kvalitně.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Bruntál Okres nacházející se v Moravskoslezském kraji na rozloze více jak tisíc pěti set kilometrů čtverečných. Šedesát sedm je číslo počtu obcí, které tvoří tento okres. Sídlem okresu je město Bruntál, rozkládající se na hranici Moravy a Slezska. Vyklízení a stěhování zde zajišťují pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Bruntálu

Frýdek-Místek Je to okres ležící na rozhraní Moravy a Slezska. Tento okres sousedí se Slovenskou republikou a na severovýchodu s Polskou republikou. Je tvořen sedmdesáti dvěma obcemi ležícími na území o velikosti více než tisíc dvě stě kilometrů čtverečných. Na celém tomto území poskytují vyklízecí práce členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet ve Frýdku-Místku

Karviná Je to okres, který se nachází v Moravskoslezském kraji a na jehož území jsou poskytování společností EXTRA VYKLÍZENÍ vyklízecí a stěhovací práce. Žije zde téměř dvě stě padesát tisíc obyvatel a sídlem je město Karviná ležící 18 kilometrů východně od Ostravy na řece Olši. Skládá se pouze ze sedmnácti obcí.

Chci vyklízet v Karviné

Nový Jičín Sídlem tohoto okresu je město Nový Jičín, který se nachází třicet čtyři kilometrů jihozápadně od Ostravy a leží na řece Jičínce. V celém okrese žije více jak sto padesát tisíc obyvatel na území o rozloze téměř devíti set kilometrů čtverečných. Vyklízecí práce zde poskytuje franchisová společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Novém Jičíně

Opava Na severu svého území hraničí tento okres s Polskem. Jeho celek je tvořen sedmdesáti sedmi obcemi, které se rozléhají na ploše tisíc sto dvaceti kilometrů čtverečných. Celkem zde žije skoro sto osmdesát tisíc obyvatel, pro které zajišťuje služby vyklízení a stěhování franchisová společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Opavě

Ostrava Sídlem tohoto okresu je statutární město Ostrava, což je třetí největší město a zároveň krajské a universitní město České republiky. V celém Ostravském okresu žije necelých tři sta třicet tisíc obyvatel, kteří pravidelně využívají profesionálních vyklízecích a stěhovacích služeb pracovníků ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Ostravě