Stěhování Pardubický kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Pardubický kraj

V Pardubickém kraji žije přibližně 520 tisíc obyvatel na rozloze 4 519 km2. Na území kraje poskytujeme kvalitní, rychlé a levné vyklízecí služby. Nejvyšším bodem je Kralický Sněžník, který se nachází na hranici s Polskem a jedná se o 4. nejvyšší vrchol Koruny hor Polska. Na masív Kralického Sněžníku se ze severozápadu navazují nižší a plošší Orlické hory. Kraj tvoří pouze 4 okresy, a to Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí a Pardubice, ve kterém leží sídlo kraje ve stejnojmenném městě s 90 tisíci obyvateli. Převážnou většinu území tvoří pahorkatiny a vrchoviny, přecházející do nížin kolem řeky Labe, která odvodňuje větší část kraje, avšak nejdelší řekou v Pardubickém kraji je řeka Chrudimka. Pardubice jsou proslulé výrobou perníku již od 16. století, ale také sportovními akcemi jako jsou Velká pardubická či motocyklový závod Zlatá přilba. Od 19. století mají Pardubice také tradici v chemické výrobě, kterou zajišťují především společnosti Paramo, vyrábějící paliva a maziva. Dále společnost Synthesia a Explosia, vyrábějící výbušné látky, která zde vyvinula koncem padesátých let trhavinu Semtex.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Chrudim Okresním městem je město Chrudim, nacházející se na východě Čech ve vzdálenosti 110 kilometrů od města Prahy. Okres Chrudim se skládá ze 108 obcích ležících na ploše skoro jeden tisíc kilometrů čtverečných. Profesionální vyklízecí práce v tomto okresu nabízí a poskytuje síť EXTRA VYKLÍZENÍ

Chci vyklízet v Chrudimi

Pardubice Okresním městem tohoto okresu jsou Pardubice, známé také jako město perníku. Historickou dominantou tohoto okresu je kulturní památka hradu Kunětická hora nacházející se nedaleko Pardubic. V celém pardubickém okrese lze neomezeně využívat služeb franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Pardubicích

Svitavy Město Svitavy, ve kterém žije necelých osmnáct tisíc obyvatel je okresním městem tohoto okresu. Okres Svitavy se skládá ze 116 obcí ve kterých poskytují veškeré vyklízecí práce členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Tento okres se rozléhá z části na území Čech a z části na území Moravy.

Chci vyklízet ve Svitavách

Ústí nad Orlicí Okres Ústí nad Orlicí se rozkládá na ploše skoro jeden tisíc tři sta kilometrů čtverečných. Na severu tento okres sousedí s hranicemi Polské republiky. Okres se skládá ze 115 obcí a v každé obci zajišťují vyklízení a vyklízecí práce členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zároveň v tomto okrese sídlí výrobce autobusů Iveco Czech Republic a.s.

Chci vyklízet v Ústí nad Orlicí