Objednat

Stěhování Plzeň, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Plzeň a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Plzni poskytne? Nejen v Plzni, ale kompletně na celém Plzeňsku vám poskytneme odborné, kvalitní a kompletní vyklízecí služby. Pod záštitou ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám 24 hodin denně, 365 dní v roce zajistíme vysoký a neměnný standard vyklízecích prací. Kdykoli vám zajistíme vyklízení bytových i nebytových prostor. Zajistíme vyklizení domu, bytu, sklepa, půdy, garáže, nebo například vyklizení zemědělské usedlosti, chaty či chalupy. Vyklidíme drobné, ale i objemné předměty. Zajistíme vám kompletní vyklizení pozůstalosti, domácnosti nebo například pozemku, včetně odvozu veškerého nepořádku a odpadu.

Co vyklízíme

V Plzni vám vyklidíme i obchody či prodejny, hotely i ubytovny, ale vyklidíme i restaurace, bary a jiná restaurační zařízení. Veškerý odpad a nepotřebné předměty ekologicky zlikvidujeme ve sběrných dvorech. O celý průběh vyklízení libovolné nemovitosti se kompletně od A do Z postaráme, abyste měli s poskytnutou službou co nejméně starostí. Zajistíme přistavení kontejnerů, ale i potřebný počet zkušených a proškolených pracovníků. Před zahájením vyklízení si můžete vyžádat prohlídku naším technikem, který pak obstará vše za vás. Objednávky na naše služby přijímáme nepřetržitě 365 dní v roce, a to buď prostřednictvím našeho jednoduchého objednávkového formuláře, nebo na naší bezplatné centrální lince 800 66 88 88.

Obraťte se na nás

Vyklízecí práce poskytujeme pro všechny osoby i podnikatele za jasně daných a přehledných cenových podmínek, uvedených v našem ceníku. Veškeré vyklízecí služby poskytujeme tak, abychom klientovi předali kvalitně odvedenou práci. Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ pro vás v Plzni udělá maximum, abyste byli s objednanými službami skutečně nadmíru spokojeni.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Plzeň

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Plzni, ale i v celém okrese Plzeň! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Plzni, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Plzeň ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Plzni zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Plzni zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Plzni řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Plzeň vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Plzni od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Plzni. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Plzni. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Plzni . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Plzni byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Plzni byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Plzni, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Plzni, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Plzni, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Plzni. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.