EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Semily

Vyklízení Semily

Vyklízení Semily

Vyklízení Semily - Pod záštitou prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Semilech a okolí zajistíme odborné a spolehlivé vyklízecí služby. Vyklidíme vám zemědělské usedlosti, vyklidíme vám chaty i chalupy, vyklidíme vám garáže i sklepy. Neomezeně, každý den, 24 hodin denně jsme vám k dispozici s našimi proškolenými pracovníky a odborníky na vyklízení.
Vyklízíme domy, vyklízíme byty, vyklízíme nepotřebný stavební materiál. Zajistíme a poskytneme vám vyklízení a likvidaci veškerých druhů materiálů, jako je železo, papír, suť, sklo, plasty nebo například staré pneumatiky. V případě potřeby je automaticky součástí našich vyklízecích služeb zajištění přistavení kontejneru na odpady.
Veškeré vyklízecí a likvidační služby jsou v Semilech poskytovány zkušenými odborníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Naše vyklízecí služby si kdykoli objednejte prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo pomocí centrální zelené linky 800 66 88 88. Budeme velmi potěšeni, pokud vám budeme moci poskytnout naše odborné vyklízecí práce.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Semilech, ale i při vyklízení v celém okrese Semily! Nenabízíme levné vyklízení v Semilech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Semilech. Před vyklízením v Semilech nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Semilech si prohlédněte náš ceník vyklízení Semily (viz vyklízení Semily ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Semilech zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Semily

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Semilech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Semilech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Semilech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Semilech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Semilech. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Semilech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Semilech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Semilech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Semilech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Semilech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook