Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Praha 4

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ PRAHA 4

Vyklízení Praha 4 - Potřebujete na Praze 4 zajistit kompletní vyklízecí servis? Není problém, zajistíme vám jakékoli vyklízení domácností, vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení bytů nebo vyklízení domů. Potřebujete v Praze zajistit vyklizení nábytku? Nebo vyklizení stavebního materiálu? Opět není problém. Vyklidíme vám veškeré bytové i nebytové prostory a zlikvidujeme nepořádek a odpad, kterého se potřebujete zbavit.

Vyklizení hotelu či ubytovny, vyklizení kanceláře, vyklizení skladu, vyklizení baru či restaurace. Všechny tyto vyklízecí práce vám kdykoli zajistíme pod registrovanou ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Jsme profesionálové, kteří se již řadu let specializují na vyklízecí práce a stěhovací služby. Vyklízíme a likvidujeme nepřetržitě 24 hodin denně.

Veškeré vyklízení je vždy zajištěno zkušenými a spolehlivými pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Všichni pracovníci jsou proškoleni, všichni jsou pracovití, všichni jsou oblečeni ve žlutých stejnokrojích. Poskytujeme ty nejkvalitnější vyklízecí práce v České republice. V případě vašeho zájmu vám poskytneme i demolice a likvidaci zděných i dřevěných staveb. Volejte nonstop 800 66 88 88.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Praze 4, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 4! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 4, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 4.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Praze 4, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 4! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 4, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 4.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 4 zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Praha 4

    Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 4. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 4. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 4 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 4 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 4, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 4, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 4, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 4. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 4. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 4 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt