Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 114, tento měsíc 414, tento rok 414
Objednat

Vyklízení Rokycany

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Rokycany a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Rokycanech poskytne? Pod záštitou registrované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Rokycanech, a celém jejich okolí nabízíme ty nejkvalitnější vyklízecí služby. Zajistíme vám precizní vyklízení firem, kanceláří, kancelářských prostor i skladů, ubytoven, pensionů a hotýlků, rekreačních středisek, ale i vyklízení domů a bytů nebo sklepů a garáží. Vyklidíme vám jakkoli velkou nemovitost či zemědělskou usedlost. Na Rokycansku o vás bude s profesionály ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ velmi dobře postaráno.
Kdykoli můžete požádat o prohlídku vyklízených prostor naším odborným technikem. Ten odhadne cenu, odhadne dobu realizace celé akce, počet potřebných pracovníků a zvolí nejvhodnější vozidlo, nebo vozidla. Taktéž určí, zda bude potřeba použít speciální techniku a vybavení pro daný druh vyklízecích prací.
V celém Plzeňském kraji dnes a denně likvidujeme veškeré druhy materiálů. Vyklízíme nábytek, sutě, sklo, železo, hadry, papíry, pneumatiky. Vyklízíme i jakýkoli druh stavebních materiálů. Vše nepotřebné vynosíme, naložíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Naši pracovníci poskytují veškeré své práce o víkendech i svátcích a to nejen v Rokycanech, ale kompletně po celé České republice. Využijte naši centrální linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o našich kvalitách.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Rokycanech, ale i v celém okrese Rokycany! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Rokycanech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Rokycany ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Rokycanech zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Přejete si v Rokycanech zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Rokycanech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com