EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Rokycany

Vyklízení Rokycany

Vyklízení Rokycany

Vyklízení Rokycany - Pod záštitou registrované značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Rokycanech, a celém okolí Rokycan nabízíme ty nejkvalitnější vyklízecí služby. Zajistíme vám profesionální vyklízení firem, vyklízení kanceláří, vyklízení skladů, vyklízení ubytoven a hotýlků, vyklízení rekreačních středisek, ale i vyklízení domů a bytů nebo vyklízení sklepů a garáží. Vyklidíme vám jakkoli velkou nemovitost či zemědělskou usedlost. Na Rokycansku o vás bude s profesionály ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ velmi dobře postaráno.
Kdykoli můžete požádat o prohlídku vyklízených prostor naším odborným technikem. Ten odhadne cenu, odhadne dobu realizace vyklízení, počet potřebných pracovníků a zvolí nejvhodnější vozidlo nebo vozidla. Taktéž určí, zda bude potřeba použít speciální techniku a vybavení pro daný druh vyklízecích prací.
V Rokycanech dnes a denně vyklízíme veškeré druhy materiálů. Vyklízíme nábytek, sutě, sklo, železo, hadry, papíry, pneumatiky. Vyklízíme i jakýkoli druh stavebních materiálů. Vše nepotřebné vynosíme, naložíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Naši pracovníci poskytují vyklízecí práce o víkendech i svátcích, a to nejen v Rokycanech, ale kompletně po celé České republice. Využijte naši centrální linku 800 66 88 88, objednejte si vyklízení a přesvědčte se o našich kvalitách.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Rokycanech, ale i při vyklízení v celém okrese Rokycany! Nenabízíme levné vyklízení v Rokycanech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Rokycanech. Před vyklízením v Rokycanech nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Rokycanech si prohlédněte náš ceník vyklízení Rokycany (viz vyklízení Rokycany ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Rokycanech zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Přejete si uklidit a hledáte v Rokycanech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rokycanech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Rokycany

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Rokycanech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Rokycanech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Rokycanech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Rokycanech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Rokycanech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Rokycanech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Rokycanech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Rokycanech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Rokycanech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Rokycanech. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook