EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Kamenný Újezd (Rokycany)

Vyklízení Kamenný Újezd (Rokycany)Vyklízení Kamenný Újezd – Požadujete v Kamenném Újezdě či v okolí Kamenného Újezda zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu v Kamenném Újezdě? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen v Kamenném Újezdě, ale kompletně po celé České republice.
Kamenný Újezd se nachází v lokalitě, ve které přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme v Kamenném Újezdě kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám v Kamenném Újezdě zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při poskytování jakýchkoli našich vyklízecích služeb v Kamenném Újezdě.
Obec Kamenný Újezd v okrese Rokycany je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě v Kamenném Újezdě i v širokém okolí Kamenného Újezda velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů na odpad.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Kamenném Újezdě, ale i v celém okrese Rokycany! Nenabízíme levné vyklízení v Kamenném Újezdě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Kamenný Újezd ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Kamenném Újezdě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Přejete si uklidit a hledáte v Kamenném Újezdě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kamenném Újezdě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Kamenný Újezd

Celý proces vyklízení v Kamenném Újezdě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Kamenném Újezdě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Vaše vyklízecí služby v Kamenném Újezdě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Kamenném Újezdě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Kamenném Újezdě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Kamenném Újezdě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Kamenném Újezdě. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Kamenném Újezdě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Kamenném Újezdě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Kamenném Újezdě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook