Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 42, tento týden 42, tento měsíc 356, tento rok 4 808
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Vsetín

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Vsetín a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Vsetíně poskytne? Vyklízení ve Vsetíně a v širokém okolí, vám za těch nejlepších podmínek poskytne naše společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální síť EXTRA VYKLÍZENÍ má pro všechny jednotné podmínky a ceny vyklízecích prací. Nepřetržitě, 24 hodin denně vyklízíme soukromé osoby, ale vyklízíme i firmy a obchodní společnosti.

Co vyklízíme

Na základě vaší objednávky vám kdykoli zajistíme vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení sklepních kójí, vyklízení garáží, chalup a chat, ale i vyklízení pozemků nebo například vyklízení kanceláří, skladů nebo obchodů a prodejen. Naše služby jsou nejen na území Vsetínska poskytovány zkušenými a spolehlivými pracovníky sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Obraťte se na nás

Vždy se od nás dočkáte rychlé a okamžité reakce na vaše poptávky vyklízecích služeb. Objednejte si u nás libovolné vyklizení vaší nemovitosti a přesvědčte se sami o dokonalosti servisu vyklízecích služeb, které vám zajistí a poskytne naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Vsetín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Vsetíně, ale i v celém okrese Vsetín! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Vsetíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Vsetín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Vsetíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Vsetíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Vsetíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Vsetíně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Vsetíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Vsetíně. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení ve Vsetíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Vsetíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Vsetíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Vsetíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Vsetíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.