EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Vsetín

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení ve Vsetíně a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Vyklízení ve Vsetíně a v širokém okolí, vám za těch nejlepších podmínek poskytne naše společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální síť EXTRA VYKLÍZENÍ má pro všechny jednotné podmínky a ceny vyklízecích prací. Nepřetržitě, 24 hodin denně vyklízíme soukromé osoby, ale vyklízíme i firmy a obchodní společnosti.
Na základě vaší objednávky vám kdykoli zajistíme vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení sklepních kójí, vyklízení garáží, chalup a chat, ale i vyklízení pozemků nebo například vyklízení kanceláří, skladů nebo obchodů a prodejen. Naše služby jsou nejen na území Vsetínska poskytovány zkušenými a spolehlivými pracovníky sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.
Vždy se od nás dočkáte rychlé a okamžité reakce na vaše poptávky vyklízecích služeb. Objednejte si u nás libovolné vyklizení vaší nemovitosti a přesvědčte se sami o dokonalosti servisu vyklízecích služeb, které vám zajistí a poskytne naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Vsetíně, ale i v celém okrese Vsetín! Nenabízíme levné vyklízení ve Vsetíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Vsetín ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Vsetíně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook