Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Pelhřimov

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Pelhřimov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Pelhřimově poskytne? Provádíme kompletní vyklízecí servis, a to nejen v Pelhřimově, ale i v celém jeho okolí. Veškeré naše vyklízecí práce jsou poskytovány pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. S touto společností máte jistotu, že na Vysočině získáte nejkvalitnější vyklízecí služby s neměnným vysokým standardem. Velmi rádi a spolehlivě se vám postaráme o jakékoli vyklízení bytových i nebytových prostor.

Co vyklízíme

Na základě vašich objednávek vám kdykoli vyklidíme veškeré domácnosti, vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme baráky i byty, vyklidíme sklepy i podkroví. 24 hodin denně vyklízíme firmy, vyklízíme zemědělské usedlosti, vyklízíme ubytovny i hotely. Z restaurací vyklízíme veškerý nábytek a vybavení. Vyklízíme stavební materiály z nemovitostí, vyklízíme chaty i chalupy.

Obraťte se na nás

Naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ vám vždy zajistí kompletní proces vyklízení od A do Z. O vše se místo vás postaráme. Zajistíme veškeré obalové materiály a pytle na odpad. Zajistíme dostatečný počet pracovníků pro daný druh a rozsah vyklízení. V případě zájmu se vám postaráme i o kompletní demolice zděných i dřevěných staveb. Volejte 800 66 88 88 a objednejte si naše dokonalé vyklízecí služby v Pelhřimově.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Pelhřimov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Pelhřimově, ale i v celém okrese Pelhřimov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Pelhřimově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Pelhřimov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Pelhřimově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Pelhřimově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Pelhřimově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Pelhřimově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Pelhřimově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Pelhřimově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vaše vyklízecí služby v Pelhřimově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Pelhřimově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Pelhřimově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Pelhřimově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Pelhřimově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Pelhřimově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Pelhřimově. Skutečně naprostá spokojenost.