EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Pelhřimov

Vyklízení Pelhřimov

Vyklízení Pelhřimov

Vyklízení Pelhřimov - Provádíme kompletní vyklízecí servis, a to nejen v Pelhřimově, ale i v celém jeho okolí. Veškeré naše vyklízecí práce jsou poskytovány pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. S touto společností máte jistotu, že na Vysočině získáte nejkvalitnější vyklízecí služby s neměnným vysokým standardem. Velmi rádi a spolehlivě se vám postaráme o jakékoli vyklízení bytových i nebytových prostor.
Na základě vašich objednávek vám kdykoli vyklidíme veškeré domácnosti, vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme baráky i byty, vyklidíme sklepy i podkroví. 24 hodin denně vyklízíme firmy, vyklízíme zemědělské usedlosti, vyklízíme ubytovny i hotely. Z restaurací vyklízíme veškerý nábytek a vybavení. Vyklízíme stavební materiály z nemovitostí, vyklízíme chaty i chalupy.
Naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ vám vždy zajistí kompletní proces vyklízení od A do Z. O vše se místo vás postaráme. Zajistíme veškeré obalové materiály a pytle na odpad. Zajistíme dostatečný počet pracovníků pro daný druh a rozsah vyklízení. V případě zájmu se vám postaráme i o kompletní demolice zděných i dřevěných staveb. Volejte 800 66 88 88 a objednejte si naše dokonalé vyklízecí služby v Pelhřimově.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Pelhřimově, ale i při vyklízení v celém okrese Pelhřimov! Nenabízíme levné vyklízení v Pelhřimově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Pelhřimově. Před vyklízením v Pelhřimově nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Pelhřimově si prohlédněte náš ceník vyklízení Pelhřimov (viz vyklízení Pelhřimov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Pelhřimově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Pelhřimov

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Pelhřimově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Pelhřimově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Pelhřimově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vaše vyklízecí služby v Pelhřimově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Pelhřimově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Pelhřimově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Pelhřimově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Pelhřimově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Pelhřimově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Pelhřimově. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook