EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení firem Pelhřimov

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍChcete zajistit a poskytnout vyklízecí práce firmy nebo společnosti v Pelhřimově? Zajistíme vám vyklizení a vyklízecí služby libovolně velké firmy či společnosti, kterou si budete přát vyklidit. Přejete si zlikvidovat kancelářský nábytek? Zajistíme. Přejete si vyklidit sklad se starým zbožím? Vyklidíme. Přejete si zlikvidovat a odvézt nepořádek po stavebních úpravách? I o toto se vám postaráme. Jsme profesionální vyklízecí společnost z Pelhřimova pyšnící se ochrannou známkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Ať už máte libovolně velkou společnost či firmu v Pelhřimově nebo v okrese Pelhřimov, postaráme se vám o kompletní servis těchto vyklízecích prací a činností spojených s odvozem a likvidací nepořádku ve vaší firmě či společnosti.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení firmy v Pelhřimově, ale i v celém okrese Pelhřimov! Nenabízíme levné vyklízení v Pelhřimově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení firem Pelhřimov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení firmy nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Pelhřimově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení firem Pelhřimov

Moc děkujeme společnosti EXTRA SLUŽBY za včerejší vyklízení našich firemních prostor v Pelhřimově. Je s nimi výborná spolupráce. Určitě budeme v Pelhřimově jejich služby vyklízení a stěhování využívat i nadále. Ještě jednou děkujeme.Vyklizení mé firmy v Pelhřimově mi poskytla tato společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Perfektní domluva, práce i cena za vyklízecí a likvidační práce. Určitě doporučuji.Využili jsme služeb této společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ při zajištění likvidace a vyklízení firemní haly v Pelhřimově. Vše bylo během víkendu vyklizené a ekologicky zlikvidované. Od samého začátku se s touto společností velmi dobře jednalo. Taktéž cena za služby pro nás byla výborná. Doporučujeme.Ke spolupráci s touto společností můžu napsat pouze klady. Likvidovali nám veškeré staré vybavení a zařízení v Pelhřimově a zajišťovali kompletní vyklizení firmy. Skutečně není co vytknout. Celá organizace vyklízení probíhala na jedničku. Určitě doporučuji využívat tuto společnost.Chtěl by jsem poděkovat za vaši spolupráci při vyklizení naší společnosti v Pelhřimově. Veškeré prostory byly krásně a čistě vyklizené. Velmi solidní práce. Díky.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook