Stěhování hlavní město Praha, vyklízení a vyklízecí práce

Hlavní město Praha

Jedná se o největší české město s více než 1,3 miliony obyvatelů, které leží uprostřed středočeského kraje, avšak není jeho součástí a je brána za samostatný kraj. Díky své velikosti je také hlavním městem České republiky a nachází se ve středu Česka, proto je také nejvíce strategickým městem nejen pro všechny velké i malé společnosti, ale také pro naše franchisanty z EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří v Praze a okolí nabízejí své vyklízecí služby NON- STOP. Jako v jediném městě v republice se v Praze nachází metro, které spojuje všechny její části a je tak nejrychlejším dopravním prostředkem. V historickém centru se nachází Pražský hrad, což je největší hradní komplex na světě a celé centrum je památkovou rezervací UNESCO. Mezi další památky Prahy, které navštíví každý rok miliony turistů, patří bezpochyby Karlův most, Národní divadlo, Národní muzeum, katedrála sv. Víta a mnoho dalších. Nachází se zde také mezinárodní letiště, dříve známé jako Ruzyně, nyní jako Letiště Václava Havla, které leží v městské části Praha 6.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Praha Jinak také Prague nebo ještě Praga. Jedno z nejkrásnějších a nejznámějších měst Evropy. Rozkládá se na řece Vltavě uprostřed Středočeského kraje. Skládá se z deseti městských obvodů ve kterých žije celkem více jak jeden milion tři sta tisíc obyvatel, kteří pravidelně využívají vyklízení a stěhování od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Praze

Praha 1 Je to městská část statutárního města Prahy. Poštovní směrovací číslo této části Prahy je 110 00. Rozloha městské části Praha 1 je necelých šest kilometrů čtverečných s téměř dva tisíce dvě stě domy a třiceti tisíci obyvateli kteří hojně využívají vyklízení a stěhování od franchisové společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 1

Praha 2 Na Praze 2 využívají občané velmi často při vyklízení či stěhovaní veškeré služby franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Tato městská část se skládá z katastrálních území Vyšehrad, Nové Město, Nusle a Vinohrady. Poštovní směrovací číslo této části Prahy je 120 00 a její rozloha je 4,2 kilometrů čtverečných.

Chci vyklízet na Praze 2

Praha 3 Tato městská část je od roku 1960 jedním z deseti obvodů hlavního města Prahy ležící východně od centra města. Směrovací číslo městské části Praha 3 je 130 00. Rozloha této městské části je 6,5 kilometrů čtverečných na kterých poskytují své vyklízecí práce členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 3

Praha 4 Městská část Praha 4 je známá hlavně proto, že se na jejím území nachází areál Pivovaru Braník. Nachází se zde ale i kostel svaté Anežky České nebo kostel Narození Panny Marie. Směrovací číslo pro Prahu 4 je 140 00. Na celém území této městské části jsou poskytovány vyklízecí i stěhovací práce sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 4

Praha 5 Tato městská část se proslavila hlavně tím, že se stala první městskou částí, která svým občanům nabídla naprosto zdarma wifi připojení k internetu. Jako poštovní směrovací číslo používá 150 00. Na celém území městské části Praha 5 poskytují své vyklízecí a stěhovací služby pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 5

Praha 6 V této městské části Prahy žije téměř sto pět tisíc obyvatel na rozloze 42 kilometrů čtverečných. Na celé této ploše poskytují pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ odborné vyklízení bytových i nebytových prostor. Poštovní směrovací číslo pro Prahu 6 je 160 00. Praha 6 se skládá z deseti katastrálních území.

Chci vyklízet na Praze 6

Praha 7 Tato městská část se rozkládá severně od historického centra Prahy na levém břehu Vltavy. Na území městské části Prahy 7 žije necelých čtyřicet dva tisíc obyvatel, kteří pravidelně využívají vyklízení a stěhování zajišťované franchisovou sítí EXTRA VYKLÍZENÍ. Poštovní směrovací číslo pro Prahu 7 je 170 00.

Chci vyklízet na Praze 7

Praha 8 Městskou částí Prahy 8 protéká řeka Vltava, přes kterou je postaven známý Libeňský most. Nachází se zde i proslulá Karlínská Synagoga postavená roku 1861. V Praze 8 přímo operují členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří všem občanům této pražské městské části poskytují prvotřídní vyklízecí práce.

Chci vyklízet na Praze 8

Praha 9 Poštovním směrovacím číslem pro městskou část Praha 9 je 190 00. Na rozloze čtrnácti kilometrů čtverečných se nachází zhruba dva a půl tisíce domů a žije zde padesát šest tisíc obyvatel. Vyklízení a stěhování zde poskytuje profesionální franchisová společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 9

Praha 10 Pro městskou část Praha 10 je asi nejznámější dominantou kostel svatého Václava ve Vršovicích. Praha 10 je taktéž držitelem titulu Město stromů. V této městské části žije na rozloze 20 kilometrů čtverečných téměř sto patnáct tisíc obyvatel využívajících vyklízecí služby od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 10