Vyklízení a vyklízecí práce hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Jedná se o největší české město s více než 1,3 miliony obyvatelů, které leží uprostřed středočeského kraje, avšak není jeho součástí a je brána za samostatný kraj. Díky své velikosti je také hlavním městem České republiky a nachází se ve středu Česka, proto je také nejvíce strategickým městem nejen pro všechny velké i malé společnosti, ale také pro naše franchisanty z EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří v Praze a okolí nabízejí své vyklízecí služby NON- STOP. Jako v jediném městě v republice se v Praze nachází metro, které spojuje všechny její části a je tak nejrychlejším dopravním prostředkem. V historickém centru se nachází Pražský hrad, což je největší hradní komplex na světě a celé centrum je památkovou rezervací UNESCO. Mezi další památky Prahy, které navštíví každý rok miliony turistů, patří bezpochyby Karlův most, Národní divadlo, Národní muzeum, katedrála sv. Víta a mnoho dalších. Nachází se zde také mezinárodní letiště, dříve známé jako Ruzyně, nyní jako Letiště Václava Havla, které leží v městské části Praha 6.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Praha Jinak také Prague nebo ještě Praga. Jedno z nejkrásnějších a nejznámějších měst Evropy. Rozkládá se na řece Vltavě uprostřed Středočeského kraje. Skládá se z deseti městských obvodů ve kterých žije celkem více jak jeden milion tři sta tisíc obyvatel, kteří pravidelně využívají vyklízení a stěhování od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Praze

Praha 1 Je to městská část statutárního města Prahy. Poštovní směrovací číslo této části Prahy je 110 00. Rozloha městské části Praha 1 je necelých šest kilometrů čtverečných s téměř dva tisíce dvě stě domy a třiceti tisíci obyvateli kteří hojně využívají vyklízení a stěhování od franchisové společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 1

Praha 2 Na Praze 2 využívají občané velmi často při vyklízení či stěhovaní veškeré služby franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Tato městská část se skládá z katastrálních území Vyšehrad, Nové Město, Nusle a Vinohrady. Poštovní směrovací číslo této části Prahy je 120 00 a její rozloha je 4,2 kilometrů čtverečných.

Chci vyklízet na Praze 2

Praha 3 Tato městská část je od roku 1960 jedním z deseti obvodů hlavního města Prahy ležící východně od centra města. Směrovací číslo městské části Praha 3 je 130 00. Rozloha této městské části je 6,5 kilometrů čtverečných na kterých poskytují své vyklízecí práce členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 3

Praha 4 Městská část Praha 4 je známá hlavně proto, že se na jejím území nachází areál Pivovaru Braník. Nachází se zde ale i kostel svaté Anežky České nebo kostel Narození Panny Marie. Směrovací číslo pro Prahu 4 je 140 00. Na celém území této městské části jsou poskytovány vyklízecí i stěhovací práce sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 4

Praha 5 Tato městská část se proslavila hlavně tím, že se stala první městskou částí, která svým občanům nabídla naprosto zdarma wifi připojení k internetu. Jako poštovní směrovací číslo používá 150 00. Na celém území městské části Praha 5 poskytují své vyklízecí a stěhovací služby pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 5

Praha 6 V této městské části Prahy žije téměř sto pět tisíc obyvatel na rozloze 42 kilometrů čtverečných. Na celé této ploše poskytují pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ odborné vyklízení bytových i nebytových prostor. Poštovní směrovací číslo pro Prahu 6 je 160 00. Praha 6 se skládá z deseti katastrálních území.

Chci vyklízet na Praze 6

Praha 7 Tato městská část se rozkládá severně od historického centra Prahy na levém břehu Vltavy. Na území městské části Prahy 7 žije necelých čtyřicet dva tisíc obyvatel, kteří pravidelně využívají vyklízení a stěhování zajišťované franchisovou sítí EXTRA VYKLÍZENÍ. Poštovní směrovací číslo pro Prahu 7 je 170 00.

Chci vyklízet na Praze 7

Praha 8 Městskou částí Prahy 8 protéká řeka Vltava, přes kterou je postaven známý Libeňský most. Nachází se zde i proslulá Karlínská Synagoga postavená roku 1861. V Praze 8 přímo operují členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří všem občanům této pražské městské části poskytují prvotřídní vyklízecí práce.

Chci vyklízet na Praze 8

Praha 9 Poštovním směrovacím číslem pro městskou část Praha 9 je 190 00. Na rozloze čtrnácti kilometrů čtverečných se nachází zhruba dva a půl tisíce domů a žije zde padesát šest tisíc obyvatel. Vyklízení a stěhování zde poskytuje profesionální franchisová společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 9

Praha 10 Pro městskou část Praha 10 je asi nejznámější dominantou kostel svatého Václava ve Vršovicích. Praha 10 je taktéž držitelem titulu Město stromů. V této městské části žije na rozloze 20 kilometrů čtverečných téměř sto patnáct tisíc obyvatel využívajících vyklízecí služby od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet na Praze 10

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerUskladnit s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
počet franchisových licencí: 1
PartnerJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1
PartnerIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Škrábkových 883/20, 199 00 Praha
počet franchisových licencí: 1
PartnerJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1