Objednat

Stěhování Praha 10, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 10 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 10 poskytne? Vyklízení nejen domácností na Praze 10 vám za těch nejlepších podmínek kdykoli zajistí naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Jsme zkušení specialisté, kteří se zaměřují hlavně na vyklízení všech bytových i nebytových prostor. Na základě vašeho požadavku vám zajistíme vyklízení bytů, vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepů, vyklízení garáží a vyklízení skladů. Zajistíme vám i vyklízení chalup nebo zemědělských usedlostí. Vyklidíme vám restaurační prostory, vyklidíme hotely i ubytovny.

Co vyklízíme

Vyklízíme a likvidujeme odpad nepřetržitě, od pondělí do neděle bez ohledu na svátky. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a ochotní chlapi, kteří vám ve vašich požadavcích vyjdou vždycky maximálně vstříc. Zajistí dostatečný počet pracovníků, zajistí dostatečné množství obalových materiálů a pytlů, zajistí přistavení vhodných kontejnerů pro daný druh vyklízení a zajistí veškerou techniku.

Obraťte se na nás

Vyklízíme veškeré druhy materiálů. Vyklízíme nábytek, kuchyňské linky, elektroniku, domácí spotřebiče, sklo, keramiku, hračky, papíry, plasty, květiny ale i nestandardní předměty, jako například stroje, strojní zařízení, stavební materiál nebo pneumatiky. Na Praze 10 jsme vám připraveni okamžitě poskytnout ty nejkvalitnější vyklízecí práce.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha 10

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení na Praze 10, ale i v celé městské části Praha 10! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 10, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha 10 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 10 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si na Praze 10 zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Praze 10 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Praha 10 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 10 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 10 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 10. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Celý proces vyklízení na Praze 10 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 10, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 10, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 10, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 10. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 10. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 10 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.