Objednat

Stěhování Mladá Boleslav, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Mladá Boleslav a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Mladé Boleslavi poskytne? Kdykoli vám zajistíme a poskytneme profesionální vyklízecí služby v Mladé Boleslavi i celém jejím blízkém okolí. Veškeré vyklízecí práce provádíme pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme bytové i nebytové jednotky, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme nemovitosti před rekonstrukcí, vyklízíme domy i zemědělská stavení. Vyklízíme sklepy, podkroví, garáže i sklady od veškerého nepořádku a harampádí.

Co vyklízíme

Vyklízení nemovitostí zajišťují vždy a všude proškolení a zkušení pracovníci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Vždy se vám budou snažit poradit a pomoct při jakékoli problematice týkající se vyklízení nebo i stěhování. Své vyklízecí služby vám nabízíme neomezeně, 24 hodin denně včetně víkendů i svátků.

Obraťte se na nás

Stejně neomezeně vám jsme k dispozici také na naši centrální infolince 800 66 88 88, kde si můžete objednávat své poptávky po vyklízecích službách. Pro všechny pracujeme za jasných a přehledných cenových podmínek na základě hodinových sazeb, dle našeho ceníku vyklízecích prací. V Mladé Boleslavi vám naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ zajistí efektivní pomoc při řešení vašich problémů s vyklízením či likvidací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Mladá Boleslav

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Mladé Boleslavi, ale i v celém okrese Mladá Boleslav! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Mladé Boleslavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Mladá Boleslav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Mladé Boleslavi zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Mladé Boleslavi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Mladá Boleslav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Mladé Boleslavi . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Mladé Boleslavi byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Mladé Boleslavi byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Mladé Boleslavi, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Mladé Boleslavi. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Mladé Boleslavi, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Mladé Boleslavi, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Mladé Boleslavi. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Mladé Boleslavi. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Mladé Boleslavi od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.