Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Mladá Boleslav

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ MLADÁ BOLESLAV

Vyklízení Mladá Boleslav - Kdykoli vám zajistíme a poskytneme profesionální vyklízecí služby v Mladé Boleslavi i celém jejím blízkém okolí. Veškeré vyklízecí práce provádíme pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme bytové i nebytové jednotky, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme nemovitosti před rekonstrukcí, vyklízíme domy i zemědělská stavení. Vyklízíme sklepy, podkroví, garáže i sklady od veškerého nepořádku a harampádí.

Vyklízení nemovitostí zajišťují vždy a všude proškolení a zkušení pracovníci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Vždy se vám budou snažit poradit a pomoct při jakékoli problematice týkající se vyklízení nebo i stěhování. Své vyklízecí služby vám nabízíme neomezeně, 24 hodin denně včetně víkendů i svátků.

Stejně neomezeně vám jsme k dispozici také na naši centrální infolince 800 66 88 88, kde si můžete objednávat své poptávky po vyklízecích službách. Pro všechny pracujeme za jasných a přehledných cenových podmínek na základě hodinových sazeb, dle našeho ceníku vyklízecích prací. V Mladé Boleslavi vám naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ zajistí efektivní pomoc při řešení vašich problémů s vyklízením či likvidací.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Mladé Boleslavi, ale i při vyklízení v celém okrese Mladá Boleslav! Nenabízíme levné vyklízení v Mladé Boleslavi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Mladé Boleslavi.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Mladé Boleslavi, ale i při vyklízení v celém okrese Mladá Boleslav! Nenabízíme levné vyklízení v Mladé Boleslavi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Mladé Boleslavi.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

Přejete si uklidit a hledáte v Mladé Boleslavi spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás MYTÍ OKEN a ÚKLIDY!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Mladá Boleslav

    Děkuji za poskytnuté vyklízení v Mladé Boleslavi. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Mladé Boleslavi byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Mladé Boleslavi byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Mladé Boleslavi, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Mladé Boleslavi. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Mladé Boleslavi, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Mladé Boleslavi, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Mladé Boleslavi. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Mladé Boleslavi. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Mladé Boleslavi od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt