Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Kladno

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ KLADNO

Vyklízení Kladno - Vyklízíme a ekologicky likvidujeme veškeré bytové i nebytové prostory na Kladně i jeho blízkém okolí. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY disponuje zkušenostmi v oboru vyklízení i stěhování, kvalitními a proškolenými pracovníky a širokou škálou poskytovaných služeb. Nemovitosti vyklízíme 24 hodin denně, včetně sobot, nedělí a svátků.

Vyklízíme bytové jednotky, vyklízíme rodinné domy, vyklízíme garáže, vyklízíme sklepy, ale vyklízíme i kanceláře, sklady, chaty, chalupy, restaurace či výrobní haly. Kompletní vyklízecí servis zajišťujeme nejen na Kladně, ale kompletně na celém území Evropské unie. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou pracovití a spolehliví odborníci ve vyklízecích činnostech.

Před jakýmkoli vyklízením si můžete vyžádat osobní prohlídku naším technikem, který stanoví rozsah vyklízecích prací, a určí vhodný počet pracovníků. Zároveň vám zajistí potřebné obalové materiály na odpady a samozřejmě se v případě potřeby postará o přistavení vhodného kontejneru na odpady. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na bezplatné lince 800 66 88 88 nebo si vložte svůj požadavek na vyklízecí práce sami v našem objednávkovém formuláři.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Kladně, ale i při vyklízení v celém okrese Kladno! Nenabízíme levné vyklízení na Kladně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Kladně.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Kladně, ale i při vyklízení v celém okrese Kladno! Nenabízíme levné vyklízení na Kladně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Kladně.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Kladně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Kladno

    Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Kladně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Kladně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Kladně. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Kladně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Kladně. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení na Kladně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Kladně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Kladně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Kladně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Kladně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt