Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Kladno

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ KLADNO

Vyklízení Kladno - Vyklízíme a ekologicky likvidujeme veškeré bytové i nebytové prostory v Kladně i jeho blízkém okolí. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY disponuje zkušenostmi v oboru vyklízení i stěhování, kvalitními a proškolenými pracovníky a širokou škálou poskytovaných služeb. Nemovitosti vyklízíme 24 hodin denně, včetně sobot, nedělí a svátků.

Vyklízíme bytové jednotky, vyklízíme rodinné domy, vyklízíme garáže, vyklízíme sklepy, ale vyklízíme i kanceláře, sklady, chaty, chalupy, restaurace či výrobní haly. Kompletní vyklízecí servis zajišťujeme nejen v Kladně, ale kompletně na celém území Evropské unie. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou pracovití a spolehliví odborníci ve vyklízecích činnostech.

Před jakýmkoli vyklízením si můžete vyžádat osobní prohlídku naším technikem, který stanoví rozsah vyklízecích prací, a určí vhodný počet pracovníků. Zároveň vám zajistí potřebné obalové materiály na odpady a samozřejmě se v případě potřeby postará o přistavení vhodného kontejneru na odpady. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na bezplatné lince 800 66 88 88 nebo si vložte svůj požadavek na vyklízecí práce sami v našem objednávkovém formuláři.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Kladnu zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Kladno

    Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Kladnu od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Kladnu. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Kladnu. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Kladnu byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Kladnu. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Kladnu byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Kladnu, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Kladnu, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Kladnu, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Kladnu. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt