Objednat

Stěhování Kladno, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Kladno a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Kladně poskytne? Vyklízíme a ekologicky likvidujeme veškeré bytové i nebytové prostory na Kladně i jeho blízkém okolí. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY disponuje zkušenostmi v oboru vyklízení i stěhování, kvalitními a proškolenými pracovníky a širokou škálou poskytovaných služeb. Nemovitosti vyklízíme 24 hodin denně, včetně sobot, nedělí a svátků.

Co vyklízíme

Vyklízíme bytové jednotky, vyklízíme rodinné domy, vyklízíme garáže, vyklízíme sklepy, ale vyklízíme i kanceláře, sklady, chaty, chalupy, restaurace či výrobní haly. Kompletní vyklízecí servis zajišťujeme nejen na Kladně, ale kompletně na celém území Evropské unie. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou pracovití a spolehliví odborníci ve vyklízecích činnostech.

Obraťte se na nás

Před jakýmkoli vyklízením si můžete vyžádat osobní prohlídku naším technikem, který stanoví rozsah vyklízecích prací, a určí vhodný počet pracovníků. Zároveň vám zajistí potřebné obalové materiály na odpady a samozřejmě se v případě potřeby postará o přistavení vhodného kontejneru na odpady. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na bezplatné lince 800 66 88 88 nebo si vložte svůj požadavek na vyklízecí práce sami v našem objednávkovém formuláři.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Kladno

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení na Kladně, ale i v celém okrese Kladno! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Kladně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Kladno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Kladně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si na Kladně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Kladně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Kladno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Kladně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Kladně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Kladně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Kladně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Kladně. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení na Kladně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Kladně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Kladně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Kladně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Kladně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.