EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Chomutov

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Chomutově a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? V Chomutově vyklízíme a ekologicky likvidujeme veškeré druhy materiálů pro soukromé osoby i pro obchodní společnosti. Vyklidíme domy, vyklidíme chalupy i chaty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy, vyklidíme půdy, vyklidíme i pozemky a zahrady. Vyklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce veškeré bytové a nebytové prostory.
Všechny své vyklízecí a stěhovací práce zajišťujeme pod hlavičkou renomované franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Všichni naši proškolení a zkušení pracovníci jsou kdykoli připraveni splnit vaše požadavky týkající se vyklízecích služeb v Chomutově a jeho širokém okolí. Jsme odborníci na vyklízení nemovitostí jakékoli velikosti a rozlohy.
Veškeré své vyklízecí služby poskytujeme pro všechny za jasně a přehledně stanovených cenových podmínek na základě ceníku vyklízení. Své objednávky můžete provádět prostřednictvím objednávkového formuláře nebo zavoláním na naší centrální bezplatnou infolinku 800 66 88 88. Využijte vyklízecích služeb naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Chomutově, ale i v celém okrese Chomutov! Nenabízíme levné vyklízení v Chomutově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Chomutov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Chomutově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook