Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Chomutov

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Chomutov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Chomutově poskytne? V Chomutově vyklízíme a ekologicky likvidujeme veškeré druhy materiálů pro soukromé osoby i pro obchodní společnosti. Vyklidíme domy, vyklidíme chalupy i chaty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy, vyklidíme půdy, vyklidíme i pozemky a zahrady. Vyklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce veškeré bytové a nebytové prostory.

Co vyklízíme

Všechny své vyklízecí a stěhovací práce zajišťujeme pod hlavičkou renomované franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Všichni naši proškolení a zkušení pracovníci jsou kdykoli připraveni splnit vaše požadavky týkající se vyklízecích služeb v Chomutově a jeho širokém okolí. Jsme odborníci na vyklízení nemovitostí jakékoli velikosti a rozlohy.

Obraťte se na nás

Veškeré své vyklízecí služby poskytujeme pro všechny za jasně a přehledně stanovených cenových podmínek na základě ceníku vyklízení. Své objednávky můžete provádět prostřednictvím objednávkového formuláře nebo zavoláním na naší centrální bezplatnou infolinku 800 66 88 88. Využijte vyklízecích služeb naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Chomutov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Chomutově, ale i v celém okrese Chomutov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Chomutově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Chomutov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Chomutově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Chomutově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Chomutově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Chomutově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Chomutově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Chomutově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Chomutově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Chomutově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Chomutově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Chomutově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Chomutově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Chomutově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Chomutově. Skutečně naprostá spokojenost.